Ana Sayfa
2018-10-04 05:51:48 ( 1534 izlenme )
Reklamlar

Şaka değil gerçek! Kiracıyı ciğ ciğ yediler

Şaka değil gerçek! Kiracıyı ciğ ciğ yediler

Rusya'da 21 yaşındaki bir adam kiracısını baltayla öldürdükten sonra 12 yaşındaki küçük kızla birlikte cesedi yediği ortaya çıktı.

Rusya'da 21 yaşındaki bir adam, kiracısını baltayla öldürdükten sonra 12 yaşındaki küçük kızla birlikte cesedi yediği ortaya çıktı. Kolları kesilen adamın iç organları çıkartılmıştı. İkili, öldürdükleri adamın beynini pişirdiklerini de kabul etti.

21 YAŞINDAKİ GENCİN CESEDİ BULUNDU

 

21 yaşındaki Alexander Popoviç'in cesedi, St Petersburg'a 100 kilometre uzaklıktaki Novinka köyünde yer alan evinde bulundu.

22 YAŞINDAKİ ADAM VE 12 YAŞINDAKİ KIZ EVİ YAKMAK ÜZEREYKEN TUTUKLANDI

Eve kiracı olarak aldığı 22 yaşındaki adam ve 12 yaşındaki kız, olay mahallini yakmak üzereyken tutuklandı. "Yiyecek başka bir şey yoktu" diyen ikili, adamı baltayla öldürdükten sonra yediklerini itiraf etti.

ÖLDÜRDÜKLERİ ADAMIN BEYNİNİ PİŞİRMİŞLER

Polisin çektiği görüntüler, evdeki vahşeti ortaya koydu. Alexander Popoviç'in kafası, evindeki fırında bulundu. Kolları kesilen adamın iç organları çıkartılmıştı. İkili, öldürdükleri adamın beynini pişirdiklerini de kabul etti.


Haber 7


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye ile Rusya anlaştı! Yakın zamanda kurulacak MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert yeni parti açıklaması Türkiye'de bunu tek gerçek zanneden ben miyim? Şoktayım" Filmlere dâhi taş çıkartacak bir olay Doğal Öksürük Şurubu Nasıl Hazırlanır ?