Ana Sayfa
04 Mart 2019 ( 315 izlenme )
Reklamlar

'Tek sorumlu genel merkez' deyip topluca istifa ettiler!

'Tek sorumlu genel merkez' deyip topluca istifa ettiler! 

Savcı Sayan'ı destekleyeceğiz
İYİ Parti Ağrı Gençlik Kolları, seçim sürecinde genel merkezle yaşadıkları sorunlar nedeniyle topluca istifa etti. Alınan kararın ardından üyeler, yerel seçimlerde AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Sayın Savcı Sayan'ı destekleyeceklerini duyurdu.
 'Tek sorumlu genel merkez' deyip topluca istifa ettiler! Savcı Sayan'ı destekleyeceğiz
İYİ Parti Ağrı Gençlik Kolları üyeleri düzenledikleri basın açıklamasıyla partilerinden istifa ettiklerini bildirdi.

İYİ Parti Ağrı Gençlik Kolları Başkanı Emrah Aslan, beraberindeki üyelerle Abide Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasıyla İYİ Parti'den topluca istifa ettiklerini söyledi.

Toplu halde istifa etmelerinin nedeninin İYİ Parti Genel Merkezi'nin sürdürdüğü yanlış politikalar olduğunu belirten Aslan, bir yıl önce İYİ Parti'ye katıldıklarını dile getirdi.

"Tek sorumlu Genel merkez"
"İYİ Parti Ağrı Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanlığı görevinden yönetim kurulu üyelerimizle birlikte toplu halde istifa etmiş bulunmaktayız" diyen Aslan, şöyle konuştu:

"Bu istifanın sorumlusu ne ana kademe, ne il başkanı ne de belediye başkan adayımızdır. Tek sorumlusu İYİ Parti Genel Merkezi'dir. Gün memleketimize sahip çıkma günüdür. En önemlisi ise vatanımıza, milletimize sahip çıkma günüdür. Bizler Ağrı sevdalısı gençler olarak 31 Mart Yerel Seçimleri'nde projeleriyle heyecan uyandıran donanımlı, birikimli, iş bilen ve saygın bir kişiliğe sahip olan, memleketimizi ülkemize emanet eden en önemlisi ise gençliğe verdiği değer göz önünde olan AK Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Sayın Savcı Sayan'ı destekleyeceğimizi bildiririz."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayır Belki Şerrin içinde Saklıdır Petrol fışkıran yere beton dökmüşler Kuracaksanız kurun kendi partinizi Bulaşık Makinesi Tabletinin Aklınıza Gelmeyecek Kullanım Alanları