Ana Sayfa
26 Aralık 2018 ( 765 izlenme )
Reklamlar

Tiroid Hastalarına İlaçsız Doğal Çözüm

Tiroid Hastalarına İlaçsız Doğal Çözüm
Tiroid Bezi, Boyunun Ön Tarafında Bulunan Ve 2 Lobdan Oluşan Bir Bezdir. Tiroid Bezi T3 Ve T4 Ile Tanımlanan 2 Tane Hormon Üretir. Bu Iki Hormon 

Metabolizmayı Düzenler Ve De Metabolizma Hızını Kontrol Eder.

Tiroid Rahatsızlıkları, Tiroid Hormonlarının Az Çalışması, Fazla Çalışması Veya 
Tiroid Bezi Içinde Oluşan Kitleler Olarak Görülür.

Tiroid Rahatsızlıkları Kişinin Hayatını Olumsuz Etkiler. Tiroid Için Ahmet Maranki’nin Önerdiği Ceviz Kürü Şöyle Yapılıyor: 

Bir Kaç Adet Cevizi Bir Su Bardağında Bir Kaç Gün Bekletin Ve Cevizi Yedikten Sonra Suyunu Için. 

Bu Uygulamayı Her Gün Yaparsanız Bir Kaç Hafta Içinde Kendinizdeki Değişikliği Fark Edeceksiniz.
Bundan Başka Ceviz Arasındaki Ince Perdeden 25, 30 Adetini Bir Litre Suda 

Bekletin Ve Onu Da Aynı Şekilde Her Gün Tüketirseniz Tiroid Için Faydasını Göreceksiniz.


Troit Hastaları Hakiki Ceviz Yağını Tiroid Bölgesine Sürün Her Gece Üstünü Streçle Kapatın 20 Gün Uygulayın 1 Hafta Ara Verin, Ve 20 Gün Daha Devam Edin 3 Ay Boyunca Tekrarlayın. Cevizin Içindeki Perdelerden 50 Adet Perdeyi Alın.

1 Litre Suya Koyun Ve Ağzını Kapatın. Kapalı Yerde 7 Gün Bekletin; Her Gün 1 Fincan Bu Sudan Için. 20 Gün Boyunca Birer Hafta Ara Vererek Uygulayın. Cevizin Reçelini Ve Cevizin Kendisini Tüketin.


Ve Unutmayın, Içinin Bu Kadar Faydalı Ve Sağlık Deposu Olan Bir Besinin Kabuğu Eksik Kalır Mı? Cevizin Iç Kabuğunun Da Sağlığımız Için Daha Ne Kadar Çok Önemli Fayda Var.

Ceviz Lezzetinden Öte Hastalıklardan, Vitamine Çok Geniş Bir Sağlık Ve Fayda Yelpazesine Sahiptir. Yüz Yılı Aşkın Bir Zamandır, Faydaları Üzerinde Sayfalarca Belge Ve Çalışma Yürütülmektedir.

İçersin De Lif Ten Proteine, Kalp Dostu Oluşun Dan, Enerji Deposu Oluşuna Kadar Insanın En Iyi Sağlık Dostlarından Birisidir. Vitamin Konusunda Da Farkını Belli Ve Ispat Etmiştir, Demir, Kalsiyum, Çinko Ve Daha Birçok Vitamin Unsurunu Doğuştan Sahiplenmiştir.

Bunun Yanı Sıra Cevizin Iç Kısmı Dışında Ceviz Kabuğunun Da Ceviz Içi Kadar Faydalı Ve Daha Farklı Konularda Insanların Sağlığına Kavuşmasında Yardımcı 

Olduğu Tespit Edildi. İçinin Bu Kadar Faydalı Ve Sağlık Deposu Olan Bir Besinin Kabuğu Eksik Kalır Mı?


Çok Eski Zamanlardan Beri Ceviz Kabuğu Birçok Tedavi Ve Hastaya Iyi Gelecek Merhem Ve Benzeri Karşımlar Da Çok Önemli Görevler 


Üstlenmiştir.Dediğimiz Gibi Ceviz Kabuğu Bir Tek Hastalık Ve Merhem Değil Cilt 
Bakımından Yaralara Kadar Kullanılmaktadır.


Kullandığınız Birçok Kozmetik Malzemelerinin Içindekiler Yazısını Okursanız 
Kesinlikle Çok Sıklık Ile Ceviz Kabuğuna Rastlayacağına Emin Olabilirsiniz.
Ceviz Kabuğu Hangi Hastalıklara Iyi Gelmektedir?


1 – Soğuk Algınlığının Şifası Onda!.Ceviz Kabuğu Midenizdeki Kurtlardan, Soğuk Algınlığa Kadar Karşı Duracak Bir Besindir.
Ceviz Kabuğun Taze Ve Kuru Kabuğunu Alıp Çay Misali Demleyip Günde Iki, Üç Bardak Kadar Içildiğinde Kurtları Bertaraf Edip, Soğuk Algınlığını Geri Teper.

2 – Şeker Hastalarının Şifası Onda!Şeker Hastası Iseniz Veya Tanıdığınız Şeker Hastası Insanlara Tavsiye Edebilirsin.10 Ila 15 Adet Ceviz Kabuğunu Suda Kaynattığınız Zaman Şeker Hastalığının Tedavisine Büyük Ölçüde Iyi Gelecektir. Sadece Şeker Hastalığı Değil Aynı Yöntem Ile Raşitizm Adı Verilen 

Hastalığa Da Iyi Gelmektedir.
Unutmayın!

Cevizin Kuru Dış Kabuğunun Çay Demler Gibi Demlenip Içilmesi Soğuk Algınlığına Ve Öksürüğe Iyi Gelir. Bağısaklarda Oluşan Kurt Ve Solucanların Tedavisi Için De Aynı Karışım (Kuru Veya Taze Ceviz Kabuğu) Günde Iki Fincan Içilerek Tedavi Edilebilir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON ANKETTE DİKKAT ÇEKEN AYRINTI Demirtaş'ın yanındayım Türkiye'den tarihi hamle! Bor ile üretilecek Fatih Altaylı'dan yeni Kabine yorumu! Kovulduğunu tuvalette öğrenirsin