Ana Sayfa
2018-10-08 04:24:12 ( 263 izlenme )
Reklamlar

Albayrak'tan TBB kararı ardından flaş açıklama

Albayrak'tan TBB kararı ardından flaş açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Enflasyonla Topyekün Mücadele" programını yarın açıklayacağını Twitter üzerinden duyurdu.

Türkiye Bankalar Birliği’nin, reel sektörün kredi borç ödemelerinin yapılandırılmasına ilişkin açıklamada bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, şunları söyledi:

YARIN AÇIKLANACAK

"İçinden geçtiğimiz sürecin zorluklarına rağmen, tüm paydaşlarımızla sağladığımız güçlü koordinasyon ve işbirliği ile zor süreçlerin üstesinden geldik. Yarın açıklayacağımız Enflasyonla Topyekun Mücadele programı ile bu dayanışmayı çok daha ileri taşıyacağız.

BANKALAR BİRLİĞİ'NİN KARARI SONRASI İLK YORUM
 
Bankalar Birliği’nin, reel sektörümüzün kredi borç ödemelerinin yapılandırılmasına ilişkin aldığı tavsiye kararını çok önemli görüyorum. 15 milyon TL’nin altındaki borçlar, 6 ay ödemesiz 24 aylık vade ile yapılandırılacak. Bu kararı alan Bankalar Birliği’ne teşekkür ediyorum."

İSMİ BELLİ OLDU

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yarın açıklanacağını belirttiği, enflasyonla mücadele programının saati ve programa verilen isim belli oldu.

Bloomberg'in kaynaklara dayandırdığı habere göre, "Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı" ismiyle açıklanacak programın toplantısı yarın saat 13:00'te İstanbul'da yapılacak.


Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD’den Türkiye’ye bir karanlık prens daha! Erdoğan'dan CHP'ye ültimatom! MHP ile beraber yaparız 15 Yaşındaki Kız Defalarca Yaptın Baba Dedi ! Mahkeme Salonu Buz Kesti ! FETÖ’NÜN YENİ OYUNU DEŞİFRE OLDU! ŞU ALÇAKLIKLARI GÖRÜN DİKKATLİ OLUN..