Ana Sayfa
2018-09-24 03:27:27 ( 541 izlenme )
Reklamlar

İran adres gösterdi ortalık fena karışacak

İran adres gösterdi: 

S.Arabistan ve BAE yaptı!
Ahvaz'da 25 kişinin öldüğü silahlı saldırının ardından ABD'yi suçlayan Tahran yönetimi, bu kez doğrudan Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) hedef aldı. Dini lider Hamaney, "Saldırıyı yapanlar, S.Arabistan ve BAE tarafından finanse edildi, ABD tarafından da desteklendi" dedi.
İran adres gösterdi: S.Arabistan ve BAE yaptı!

İran'ın güneybatısındaki Ahvaz'da hafta sonu gerçekleşen kanlı saldırının ardından Orta Doğu'da gerilim tırmanıyor.

SUUDİ ARABİSTAN VE BAE FİNANSE ETTİ

Tahran yönetimi, 12'si asker 25 kişinin öldüğü saldırının ardından en net açıklamasını dini lider Ali Hamaney aracılığıyla yaptı. Hamaney, saldırıyı yapanların Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tarafından finanse edildiğini söyledi. Hamaney'e göre ABD de saldırganları destekledi.

ÖLÜMCÜL VE UNUTULMAZ BİR İNTİKAM ALINACAK

Ahvaz'daki askeri geçit törenini kana bulayan saldırganlar, bir parktan kürsüdeki subaylara ateş açmış ve peşinden alandakileri taradı. 12 üyesini kaybeden Devrim Muhafızları, peş peşe yaptığı açıklamalarla 'ölümcül ve unutulmaz' bir intikam alınacağını duyurmuş, İsrail ve ABD liderlerini doğrudan tehdit etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şok detaylar ortaya çıktı! Gezi'nin aktörlerini orada eğitime almışlar Yıllar sonra gelen itiraf AK Partili vekil ile sandık başkanı arasında ilginç diyalog: Bu sandıkta kullanamazsınız İYİ Parti ve CHP'den veto yemişti! İdris Naim Şahin o parti ile görüşüyor