Ana Sayfa
25 Nisan 2019 ( 671 izlenme )
Reklamlar

BÜYÜK ŞOKEŞİDE VETO YEDİ 

Yerel seçim sürecinde yeni bir parti kuracağı konuşulan eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun hafta başındaki açıklamasından iki saat sonra Sare Davutoğlu’nun katılacağı programa dair afişlerin indirildiği bildirildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kurucusu olduğu üniversitedeki etkinliği düzenleyen öğrencilere programın iptali konusunda herhangi bir gerekçe sunulmadı. Sağlık Bakanı Koca’nın kurucusu olduğu Medipol Üniversitesi’nin öğrencileri, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun doktor eşi Sare Davutoğlu’nu rektörlüğün onayı ile üniversitedeki bir etkinliğe davet etti.


 
Genç Yeryüzü Doktorları grubu tarafından organize edilen ‘Tıbbı Nebevi: Tarihi Bağlamı ve Yeniden Yorumlanması’ başlıklı program için afişler bastırılıp ilan edildi. PKK İLE İLİŞKİLİ KHK’LILARA SAHİP ÇIKMIŞTI    Ahmet Davutoğlu’nun hafta başında Cumhurbaşkanlığı sistemi, Cumhur İttifakı, FETÖ ve PKK ilişkili kişilerin gazeteci olduğu iddiasıyla cezaevinde bulunmasına adalet ile yaklaşılmasına dair bir çok eleştirinin yer aldığı açıklamalarda bulunmuştu.


 
Davutoğlu açıklamasını AK Partiye’ye tavsiyeler başlığı adı altında; hukuk ihlallerinin yaşandığı, YSK’nın çoğu PKK ile ilişkili KHK ile ihraç edilenlere mazbata verilmemesine tepki göstermişti.   DAVUTOĞLU’NUN AÇIKLAMASINDAN SONRA İPTAL EDİLDİ  Davutoğlu’nun bu açıklamalarından yaklaşık iki saat sonra, Sare Davutoğlu’nun konuşma yapacağı programın afişleri fakülte binasından kaldırıldı.  Yine etkinliği düzenleyen öğrencilere ise programın yapılmayacağı bilgisi verildi ancak herhangi bir gerekçe sunulmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Temel Karamollaoğlu: İnşallah büyük bir devrim yapacağız KANSERİN ÖLÜMÜ--MUTLAKA OKUYUN İŞTE O CHP'LİLER Kulisleri sarsacak iddia!