Ana Sayfa
2018-10-09 01:14:13 ( 2831 izlenme )
Reklamlar

SUUDLAR, TÜRKİYE'YE SALDIRI BAŞLATTILAR!

SUUDLAR, TÜRKİYE'YE SALDIRI BAŞLATTILAR!

Körfez basınının hedefinde Türkiye var


Cemal Kaşıkçı olayına ilişkin Suudi Arabistan medyası ile birlikte Körfez basını da Türkiye'yi hedef göstermeye çalışıyor. Olayın ardından BAE'li ve Suudi gazeteciler, karalama kampanyaları başlattı.


Tüm dünyanın yakından takip ettiği Cemal Kaşıkçı olayı uluslararası gündemin bir numaralı maddesi haline geldi. Olaya ilişkin soruşturma faaliyetleri yürütülürken, Kaşıkçı'nın Suudi Konsolosluğu'nda öldürülmüş olup, cansız olarak dışarı çıkartıldığı ihtimalleri kuvvetleniyor.

Her ne kadar göstergeler Suudi tarafını işaret etse de Körfez basını olayın sorumlusunun Türkiye ile Katar olduğu fikrini aşılamaya çalışıyor.

KÖRFEZ BASININDA KARA PROPAGANDA
Cemal Kaşıkçı meselesinin aydınlatılmasına ilişkin çalışmalar devam ederken BAE ve Suudi Arabistan'ın başını çektiği körfez basını olayın faturasını Türkiye'ye kesmeye çalışıyor.

Kirli kaynaklardan akıtılan paralar ile gerçekleştirilen bu yayınlarda Kaşıkçı'nın bizzat Türkiye tarafından öldürüldüğü, olayın arkasında da Katar'ın azmettirici rolü üstlendiği belirtiliyor.

haber7 - ensonhaber

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aç karna içtiğinizde 3 günde 5 kilo verdiriyor. ... Ankara’yı sarsacak gelişme! Bahçeli hakkında suç duyurusu "50 sene içinde Avrupa ve Amerika Müslüman olacak"