Auto-Created-3
09 Ekim 2018 ( 351 izlenme )
Reklamlar

"Siyaseti bırakıyorum, ne İnce' ne de Kılıçdaroğlu ...

"Siyaseti bırakıyorum, ne İnce' ne de Kılıçdaroğlu ...

Aziz Kocaoğlu CNN TÜRK'te açıkladı: Siyaseti bırakıyorum
CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Siyaseti bırakıyorum, ne İnce'ci ne de Kılıçdaroğlu'cuyum" dedi.

Aziz Kocaoğlu CNN TÜRK'te açıkladı: Siyaseti bırakıyorum
İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge'de siyaseti bırakacağını açıkladı. Kocaoğlu, "Siyaseti bırakıyorum, ne İnce'ci ne de Kılıçdaroğlu'cuyum" dedi.
 
AZİZ KOCAOĞLU ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Aday olmama kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu noktayı 2014 seçimlerinde koymayı planlamıştım" ifadesini kullanmıştı.
 
Kocaoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:
 
"Değişimde ısrarcıyım. Kişilerle problemim yok, sorun yönetim biçimi ve ilkelerdir. Yaşamım boyunca kimsenin adamı olmadım. Ne düşünüyorsam onu söyledim. Ne yaptıysam arkasında durdum. Önce devletim, sonra partim için çalıştım. Çıkar peşinde koşmayan, atadan CHP’liyim. Partimin menfaatlerini her türlü kişisel çıkarın üzerinde tutarım.
 
14,5 yıldır çok yoğun bir tempo içerisindeydim. Samimiyetle, her defasında elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalıştım. Aday olmama kararımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu noktayı 2014 seçimlerinde koymayı planlamıştım. Bugün için en büyük arzum 15 yılın sonunda CHP’li bir başka arkadaşa görevimi devretmektir."

GAZETE VATAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rahatsız oldu Arınç'tan çok konuşulacak yeni parti çıkışı:  Cumhurbaşkanı'ndan o öneriye destek! Bıraktığı not tüyler ürpertti