Ana Sayfa
2019-02-23 03:57:53 ( 82 izlenme )
Reklamlar

ABD'yi sarsan hazırlık! Trump bu hamleyi beklemiyordu

ABD'yi sarsan hazırlık! Trump bu hamleyi beklemiyordu
AB, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın AB'den otomobil ithalatına vergi koyması durumunda, misilleme yapmaya hazırlanıyor.
 ABD'yi sarsan hazırlık! Trump bu hamleyi beklemiyordu
Bloomberg'in haberine göre Avrupa Birliği (AB), Trump'ın olası hareketine misilleme olarak, aralarında Caterpillar Inc., Xerox Corporation and Samsonite International S.A. gibi şirketlerin de bulunduğu birçok ABD şirketinin ürettiği ürünlerin ithalatına vergi koyma konusunu gündemine almayı planlıyor.

Avrupa Birliği misilleme yapacak
AB'nin konuya yakın bir üst düzey yetkilisine dayandırılan habere göre, AB misilleme olarak, ABD'de üretilen kamyonlar, makinalar ve valizlerin ithalatına gümrük vergisi koyacak.

AB Ticaret Komiseri Cecilia Malmstrom, bugün erken saatlerde, daha önce bazı AB liderlerinin de dile getirdiği gibi, ABD'nin olası ithalat vergisi uygulamasına karşılık verileceğini söyledi. Malmstrom, Brüksel'in çok yakında, ABD ile görüşmeler yapma konusunda bir karar alacağını da ekledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Katar’dan hainleri çıldırtacak Türkiye hamlesi ! Helal olsun işte kardeş ülke BAKAN ALBAYRAK :HERKES ÇOK ŞAŞIRACAK Eski Ülkücülerden Reisci Fahri hocadan muhteşem yazı. İşte bu yüzden desteğimiz tam Büyükşehir olmaya aday 30 ilimiz