Ana Sayfa
16 Temmuz 2019 ( 517 izlenme )
Reklamlar

ABD'li gazeteci Pentagon'un kararını böyle duyurdu: İnanılmaz!

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, Türkiye'nin Rus yapımı S-400 füze savunma sistemini teslim almasının ardından bir türlü S-400 açıklaması yapamıyor. Pentagon cuma günü iptal ettiği basın toplantısını ikinci kez iptal etti. Kararı ABD'li gazeteci 'İnanılmaz! Pentagon, programındaki S-400 ve Türkiye konulu basın toplantısını ikinci kez iptal etti. İşler hiç iyi gitmiyor' ifadeleriyle duyurdu.


Furkan Günler/HABER7

ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, Türkiye'nin Rus yapımı S-400 füze savunma sistemini teslim almasının ardından bir türlü S-400 açıklaması yapamıyor. Cuma günü basın toplantısı düzenleyeceğini duyuran Pentagon 1 saat sonra iptal edildiğini duyurmuştu.

ABD'den son dakika gelen bilgilerde 15 Temmuz günü Türkiye saatiyle gece 00:00'da Türkiye'nin S-400 teslimatıyla ilgili Pentagon'un basın toplantısı düzenleyeceği ve açıklamalarda bulunulacağı bildirilmişti.ABD'Lİ GAZETECİ PENTAGON'UN KARARINI BÖYLE DUYURDU: İNANILMAZ! İŞLER HİÇ İYİYE GİTMİYOR!

Gelişmelerin ardından ABD'li gazeteci Pentagon'un ikinci kez basın toplantısını iptal ettiğini duyurdu. ABD'li gazeteci Paul Mcleary "inanılmaz! Pentagon, programındaki S-400 ve Türkiye konulu basın toplantısını ikinci kez iptal etti. İşler hiç iyi gitmiyor" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu gece Atıldığı yerde canlı bırakmıyor. Yerli olarak üretildi. Tersine bir tablo çıkıyor O ülke yardım istedi! 25 saat içinde Türk uçakları havalandı