Ana Sayfa
2018-12-07 10:32:52 ( 369 izlenme )
Reklamlar

Yerli ve milli imkanlarla üretildi! Dünyada 4 ülkeden biriyiz

Yerli ve milli imkanlarla üretildi! Dünyada 4 ülkeden biriyiz
Armelsan tarafından üretilen tamamen yerli ve milli Dalgıç Tespit Sonarı ile Türkiye dünyada bu tip sonar üreten 4. ülke oldu.
cvYerli ve milli imkanlarla üretildi! Dünyada 4 ülkeden biriyiz
Teknopark İstanbul'da faaliyet gösteren Armelsan tarafından yerli olarak üretilen Dalgıç Tespit Sonarı ile Türkiye dünyada bu tip sonar üreten 4. ülke oldu.

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir resmi sosyal medya hesabından geliştirilen ürünle ilgili, "Teknopark İstanbul firmalarımızdan Armelsan'ı ziyaret ettik. Armelsan'ın ürettiği Dalgıç Tespit Sonarı Anadolu LHD gemimizde ve farklı platformlarda kullanılacak. Bağımsız Savunma Sanayii için deryadan semaya bütün alanlarda yerli ve milli projeleri hayata geçireceğiz." açıklamasında bulundu.

Milli imkanlarla geliştirilen Dalgıç Tespit Sonarı hem liman hem de ankrajda su altı tehditlerini otomatik olarak tespit, takip ve sınıflandırma işlemlerini gerçekleştirme kabiliyetine sahip.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK GERÇEK CANLI YAYINDA ORTAYA ÇIKTI 8 yaşından beri tanıdığımız oyuncu tesettüre girdi Keşkeler Fayda Vermez Rumlardan Türkiye'ye Doğu Akdeniz çağrısı!