Ana Sayfa
2018-04-16 05:51:02 ( 1264 izlenme )
Reklamlar

YAŞAR OKUYAN EMİN ÇÖLAŞAN GİBİ MEYDAN OKUDU :))

YAŞAR OKUYAN EMİN ÇÖLAŞAN GİBİ MEYDAN OKUDU :))

Yaşar Okuyan: Bahçeli barajı geçsin, anıracağım...
Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, MHP’nin oylarının yüzde 3.8 ila yüzde 6 arasında olduğunu iddia ederek, MHP lideri Bahçeli’ye seslendi.

Bir TV kanalında MHP lideri Devlet Bahçeli hakkında konuşan Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, çok ser ifadelr kullandı. MHP'nin barajı geçemeyeceğini iddia eden Okuyan, Devlet Bahçeli'nin barajı geçmesi halinde Tandoğan meydanında anıracağını söyledi.

Okuyan "Bahçeli milliyetçi değildir. Devlet Bahçeli Türk milliyetçisi değildir, ömrünün hiçbir döneminde de olmamıştır. Devlet Bahçeli görevlidir, görevini yerine getiriyor, başka görevleri de var. Kendi şahsi geleceğinin hesabındadır. Çünkü bütün araştırma şirketleri MHP’nin kendi başına oyunu 3.8 ile 6.1 arasında gösteriyor. Devlet Bahçeli’ye söylüyorum, babayiğit adamsan, sıkıyorsa paçan gir de seçime tek başına göreyim seni. Devlet Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydana gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. Hadi anırtın lan beni, hadi, yiyorsa paçanız." ifadelerini kullandı.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evli Kuzenine Mesaj Gönderen Adam, Kuzeninin Kocası ve 2 Kardeşi Tarafından Öldürüldü O ÜLKENİN TEKLİFİNİ CANLI YAYINDA AÇIKLADI Hayatımda ilk defa böyle bir gün yaşadım. Herkes Türkiye’ye kitlenmiş ve... Sağlığınızı Etkileyen Duş Hataları