Ana Sayfa
25 Nisan 2019 ( 237 izlenme )
Reklamlar

TRT BİNASINI BASDILAR


 TRT BİNASINI BASDILAR

 
TRT World’ün Gray’s Inn Road’daki merkezine gelen yaklaşık 50 te-rör örgütü yandaşı binanın lobisine girdi.ÖCALAN POSTERLERİYLE GELDİLER Te-rör ör-gütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterleri ile örgütü simgeleyen bez parçaları taşıyan grup, lobiyi yaklaşık bir saat süreyle işgal etti.


 
POLİS DIŞARI ÇIKARDI Güvenlik turnikelerini aşamayan terör örgütü yandaşları, daha sonra olay yerine gelen İngiliz polisi tarafından bina dışına çıkarıldı. Polisin bir süre daha bina önünde güvenlik önlemi aldığı görüldü. Olayda TRT çalışanları ve ofisi zarar görmedi.

DAHA ÖNCE DE İŞ YERLERİNE VE CAMİ*LERE SAL*DIRMIŞLARDI Ter*ör örgütü yandaşları Avrupa’da daha önce de Türk iş yerleri ile camilere sal-dırı düzenlemiş, bazı yabancı medya kuruluşlarını işgal etmişti. İNGİLİZ POLİSİ TER-ÖR YANDAŞLARINA TOLERANS GÖSTERİYOR PKK İngiltere’de te-rör ör-gütleri listesinde yer alıyor ancak İngiliz polisinin örgüt yandaşlarına tolerans gösterdiği görülüyor.


 
10 YILA KADAR HA-PİS ALMALARI GEREKİYOR

İngiltere’de te-rörle mücadele yasasına göre, te-rör listesindeki bir ör-güte ait simgeleri taşımak suç teşkil ediyor. Örgüt üyeleri de 10 yıla kadar hapisle cezalandırılabiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

.. DÖNÜŞ YOLUNDA Ö-LDÜ Vücuttaki enfeksiyonu ve parazitleri öldüren en güçlü doğal antibiyotik Nurettin Veren Erdoğan'a bayrak açtı!