Ana Sayfa
2019-03-28 04:44:10 ( 186 izlenme )
Reklamlar

USTA TİYATROCUDAN SERT SÖZLER

USTA TİYATROCUDAN SERT SÖZLER

Nilgün Belgün Cumhurbaşkanlığı için hazırlanan videoya yapılan eleştirilere sert yanıt verdi  

 
Tiyatrocu Nilgün Belgün, Türkiye Cumhurbaşkanlığı ile beraber yürüttüğü tiyatro gününe dair hazırlanan özel videoyla ilgili yapılan yalan haberlere sert tepki verdi. Sosyal medya hesabından "Bugün çıkan haberlerle ilgili yaptığım ilk ve son açıklamamdır! Bu projede bize destek veren tüm tiyatrocu dostlarıma tekrardan teşekkür ediyorum" sözleri ile basın açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz gün "Dünya Tiyatro Günü" vesilesi ile hazırlanan "Sanat Varsa Hayat Var" videosundan yer alan sanatçılar bu projenin "Cumhurbaşkanlığı için hazırlandığını bilmiyorduk" başlıklı bazı gazeteler yalan haber yaptı. Bunun üzerine çıkan haberler ardından Nilgün Belgün linç çetesine sert bir dille tepki gösteren açıklama yaptı.Cumhurbaşkanlığı için olduğunu ve Cumhurbaşkanlığı aracılığı ile bunun diğer sanatçılara whatsapp üzerinden gönderildiğini açıkladı. Belgün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fazıl Say'ın konserine katılarak sanatın bütünleştiriciliğini vurguladığını hatırlatarak. Bu tarz çirkin eleştiriler yapanlara "Cumhurbaşkanımız 'Dünya Tiyatro Günü'ne özel olarak yayınlayarak bir nevi bize destek verip bizim için bu anlamlı günü kutladı. Buradaki kötü niyet ve düşünceyi açıkçası anlamış değilim"dedi

HABER 7 YASEMİN COM

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan çarpıcı açıklama! Ankara için flaş iddia! Melih Gökçek'in oğlunu bu yüzden reddetmişler Erbakan hoca Erdoğan’a neden hain dedi. Muhteşem bir plan gerçekten. Okuyun okutun SUUDLAR, TÜRKİYE'YE SALDIRI BAŞLATTILAR!