Ana Sayfa
2018-06-20 08:51:17 ( 1633 izlenme )
Reklamlar

Son dakika! YSK Başkanı açıkladı: Gözaltına alındı

Son dakika! YSK Başkanı açıkladı: Gözaltına alındı

YSK Başkanı Sadi Güven dün sosyal medyada dolaşan ve iki kez oy kullandığı iddia edilen kişinin gözaltına alındığını açıkladı.


Son dakika! YSK Başkanı açıkladı: Gözaltına alındı
Güven şunları söyledi:
 
60 ülke 123 temsilcilikte çalışma yapıyoruz. Arkadaşlarımız çok yoğun çalıştı. Ben bu çalışmada emeği geçen başta dışişleri personeli olmak üzere herkese teşekküre diyorum. Uçaklarla bugün Avrupa’nın tamamını getireceğiz. Diğer ülkelerden bir kısmı zaten bize geldi. Seçim günü sandıklar açıldıktan sonra aynı anda o sandıkları açmaya başlayacağız.

"GÖZALTINA ALINDI"
 
Dün itibariyle sosyal medyada bir haber dolaştı. Belçika’da bir vatandaşımızın oy kullandıktan sonra İzmir’de Adnan Menderes Havalimanında da oy kullandığına yönelik fotoğraf vardı. Aynı isimle farklı kimlikleri taşıyan kişiler olduğunu gördük. Ancak aynı şahsın fotoğrafını paylaştığını görünce bunu savcılıkla paylaştık. İlgili şahıs gözaltına alındı, tahkikat devam ediyor. Her türlü yolsuzluğun karşısında olacağız. Yasa 5 yıla kadar hapis cezası ön görüyor. Başkasına ait kimliklerle oy kullanan şahıslara 5 yıl hapis cezası var çok açık. Dün de bu kişiyle ilgili ihbarda bulunduk.

GAZETE VATAN

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avrupa Parlamentosu'ndan skandal Türkiye kararı! Toprağa İç Çamaşırınızı Gömerseniz! Müge Anlı’nın programına çıkmışlardı!  Hacer Cengiz’in 4 yakını gözaltına alındı Suud trollerinin yeni hedefi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu