Ana Sayfa
2018-06-04 03:12:22 ( 1503 izlenme )
Reklamlar

MHP’Lİ ADAY CANLI YAYINDA PATLADI: LAN SÜMÜKLÜ LAN PUŞT...

MHP’Lİ ADAY CANLI YAYINDA PATLADI: LAN SÜMÜKLÜ LAN PUŞT...


MHP’nin adayı çok sinirlendi: Lan sümüklü lan puşt…


 
MHP’nin milletvekili aday listesinde yer alan Cemal Enginyurt, teröristbaşı Fetullah Gülen’in Haçlıları öven sözlerine sert tepki göstererek, “Lan sümüklü, lan puşt Suriye’de camide tecavüzü, Irak’ta camide tecavüzü, Libya’da Kaddafi’ye hainliği yapan Haçlı değil mi?” dedi.

Beyaz TV’de Dinamit programında teröristbaşı Fetullah Gülen’in Haçlılara güzellemeler yaptığı video gösterildi. FETÖ elebaşı Gülen’in sözlerinin ekranlara gelmesinin ardından program konuklarından MHP Milletvekili adayı Cemal Enginyurt sinirlerine hakim olamadı.

Teröristbaşı Gülen hakkında sert sözler sarf eden Enginyurt “Haçlılar ittifakı sizin karınıza kızınıza musallat olmaz diyor. Lan sümüklü, lan puşt Suriye’de camide tecavüzü, Irak’ta camide tecavüzü, Libya’da Kaddafi’ye hainliği yapan Haçlı değil mi? Osmanlı’nın son döneminde Türkiye’deki kadınlara en ağır tecavüzü yaşatan Haçlı değil mi? Ama bu sümüklünün kadın diye bir derdi yok. Hayatında hiç öyle bir sıkıntı yaşamamış, muhtemeldir hayatında farklı ilişkiler var.” diye konuştu.


 
GÜLEN’İ ÖVMÜŞTÜ

Daha önce de bir televizyon programa katılan Cemal Enginyurt, “Fethullah Hocaefendi” şeklinde hitap ettiği teröristbaşı Gülen ve örgütü için “Fethullah Hoca cemaati bu memlekette düzgün, ahlaklı biçimde hizmet etmek isteyen, bu memlekette ve bu memleketin dışında Türk Devleti’ni ve Türk Bayrağı’nı, Türkiye Cumhuriyeti’ni yüceltmek isteyen insanların güzel hizmetler yaptığı güzel bir yerdir.” demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ortalık savaş alanına döndü! 200 polis sevk edildi İşte Müslümanlar ve Kafirleri Kabirde İlk Gece Ne Bekliyor.. Katolik okulunda infial yaratan görüntü! Tepkiler çığ gibi Kalbin Düzgün Çalışmadığını İşaret Eden 8 Belirti