Ana Sayfa
23 Mayıs 2019 ( 204 izlenme )
Reklamlar

Mustafa Destici: Bu Cumhur İttifakı'na kurulmuş bir tuzaktır

Mustafa Destici: Bu Cumhur İttifakı'na kurulmuş bir tuzaktır

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın avukatları ile görüşmenin büyük bir tehlike olduğunu söyleyerek, "Yaşananlar İstanbul seçimleri için Cumhur İttifakı'na kurulmuş bir tuzaktır" dedi.


 - 

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla görüşmesini eleştirerek, İstanbul seçimleri için "Cumhur İttifakı'na kurulmuş bir tuzak" olarak değerlendirdi.
Cumhur İttifakı'nda yer alan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu.

BBP lideri Destici'nin açıklamalarından satırbaşları şöyle:

"Bir oy beklentisi olamayacak"

Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla görüşmesini eleştiren Destici, buradan bir oy beklentisi olamayacağını iddia etti.

"Cumhurbaşkanı'na ifade ettik"

Apo'nun avukatlarıyla yaptığı görüşmeyi doğru bulmadığımızı ve kaygılarımızı sayın Cumhurbaşkanı'na ifade ettik. Bunun ötesinde de bir takım çevreler yapılan görüşmenin İstanbul seçimleri ile ilgili olduğunu dile getiriyor.

"Çok tehlikeli buluyorum"

HDP ya da Kürt kardeşlerimizin oyları için yapıldığını iddia ediyor. Bunu ben daha çok tehlikeli buluyorum. Kürt kardeşlerimizin oylarını alabilmek için teröristbaşı ile görüşülmeye gerek yoktur.

"Cumhur İttifakı'na yapılan bir tuzak"

İstanbul seçimleri özelinde bunun ben Cumhur İttifakı'na yapılan bir tuzak olduğunu düşünüyorum. Buradan bir oy geleceğini düşünmüyorum. Tam tersi bir etki yapabilir.

İdam tartışmasını gündeme getirdi

Görüşmeyi bir tarafa bırakın Apo'nun idam edilmesi gerekiyordu. Bizim, teröristler ve sapıklar için Meclis'e sunduğumuz bir idam teklifimiz var.
Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'ye tarihi rest geliyor! Hayat Devam Ediyor'da ünlendi Meltem Miraloğlu ülkeyi terk etti son hali olay Maduro'dan dikkat çeken sözler: Türkiye'ye teşekkür ediyorum ÇAĞIN HASTALIĞININ ÇARESİ AY ÇEKİRDEĞİNDE GİZLİ.. Ay Çekirdeğinin Faydaları