Ana Sayfa
28 Şubat 2019 ( 354 izlenme )
Reklamlar

Gündem‘Parti kurun’ diye gaz veren Abdüllatif Şener’den yeni iddia!Gündem‘Parti kurun’ diye gaz veren Abdüllatif Şener’den yeni iddia!

Yeni Akit Gazetesi 

Yeni parti kuracağı iddia edilen Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu hakkında açıklamalarda bulunan CHP'li Abdüllatif Şener, "Davutoğlu ile Gül anlaşamadı" dedi.


 - 

Siyaset kulisleri, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Abdullah Gül gibi isimlerin parti kuracağı iddialarıyla çalkalanıyor. Konuya ilişkin AK Parti'den ayrılarak parti kuran ve başarısız olunca soluğu CHP'de alan Abdüllatif Şener, değerlendirmelerde bulundu. Şener, Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun anlaşamadığı iddia etti.

Test ediyorlar

Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun parti kurmak için harekat başlatma testi yapığını söyeleyen Şener, Davutoğlu ve Gül'ün arasında anlaşmazlık olduğunu da dile getirdi. Bu anlaşmazlıklardan birinin Ahmet Davutoğlu'nun, kurulacak yeni partinin Genel Başkanı olmak istediği ancak Abdullah Gül'ün, Davutoğlu'nun Genel Başkanı olmasına sıcak bakmadığını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

60 GÜN SÜRE VERDİ . Ünlü deprem tahmincisinden korkutan iddia!  İşte iki ülkeyi savaşın eşiğine getiren olay! Khabib'den Türkiye ve Başkan Erdoğan açıklaması!