Ana Sayfa
2018-04-17 02:52:56 ( 629 izlenme )
Reklamlar

DİRİ DİRİ GÖMÜLDÜ! SESLER GELİNCE MEZARI AÇTILAR MANZARA KORKUNÇTU…

DİRİ DİRİ GÖMÜLDÜ! SESLER GELİNCE MEZARI AÇTILAR MANZARA KORKUNÇTU…
Diri Diri Gömmüşler! İçeriden Sesler Gelince Mezarı Açtılar, Korkunç Manzara ile Karşılaştılar Brezilya’da kalp krizi sonucu hayatını kaybeden kadının mezarından sesler geldiğinin söylenmesi üzerine mezar açıldı. El ve ayaklarında çırpınma izleri bulunan kadının kısa süre önce öldüğü anlaşıldı.


Brezilya’da yaşayan 37 yaşındaki Rosangela Almeida dos Santos isimli kadın, kalp krizi geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldı. Doktorların ailesine öldüğünü söylediği kadın, aile tarafından gömülerek defnedildi.

SESLER GELİNCE MEZARI AÇTILAR Kadın gömüldükten sonra komşularının sürekli mezardan ses geldiğini söylemeleri üzerine kadının mezarı açıldı.EL VE AYAKLARINDA YARALAR VARDI 11 gün sonra mezarı açılan kadının vücudunun hala sıcak olduğu ve el ile ayaklarında mezardan çıkmaya çalışırken oluştuğu düşünülen yara ve kanamaların olduğu ortaya çıktı. Kadının ayrıca tırnaklarının kırılıp kanlar içinde kaldığı fark edildi.


KISA SÜRE ÖNCE ÖLDÜĞÜ ANLAŞILDI Evli ancak çocuğu bulunmayan kadının tabutunun mezardan çıkarıldığı anlar kameraya kaydedildi. Doktorların yaptığı muayene sonra kadının çok kısa süre önce öldüğü ortaya çıktı. Hastane yetkilileri olayda ihmalin olan herkes hakkında soruşturma açılacağını söyledi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milli füzemiz o ülkenin sokaklarında sergilendi! Meclis'te bir ilk yaşandı! Yeni kabinenin Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan Meclis'te yemin etti. ERDOĞAN OPERASYON GERÇEKLERİNİ AÇIKLAYIP ASIL OYUNU BÖYLE DUYURDU! HERŞEY TİYATRO! Olay görüntü Adnan Oktar’ın en büyük sırrı böyle ifşa oldu