Ana Sayfa
02 Ocak 2019 ( 146 izlenme )
Reklamlar

Millet ittifakında derin çatlak!

Millet ittifakında derin çatlak! 

CHP'liler oturma eylemi başlattı
Yerel seçimler öncesi İYİ Parti ile ittifak yürüten CHP'de tepkiler devam ediyor. Son olarak Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, adayın İYİ Parti'den olacağı yönündeki duyumlara tepki gösteren CHP'liler, parti binasından oturma eylemi başlattı.
 Millet ittifakında derin çatlak! CHP'liler oturma eylemi başlattı
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, adayın İYİ Parti'den olacağı yönündeki duyumlara tepki gösteren CHP'liler, parti binasından oturma eylemi başlattı.

CHP Körfez İlçe Gençlik ve Kadın Kolları, belediye başkan aday adayları ile ilçe yöneticilerinin de destek verdiği oturma eyleminde CHP'liler, 4 Ocak'a kadar eylemini sürdürecek..

"MYK ve Parti Meclisimiz toplanana kadar..."
İYİ Parti'nin en son seçimde ittifakla yüzde 7'lik bir oy potansiyelinin olduğunu, son yapılan anketlerde de yüzde 3,5 oranında çıktığını aktaran CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı, "Körfez ilçede CHP hiçbir zaman adaysız kalmamıştır. Biz de Körfez'in seçmenlerinin, CHP tabanı ve seçmeni ile CHP'nin onurunu korumak için, 4 Ocak'ta MYK ve Parti Meclisimiz toplanana kadar buradan takip etme, parti binasını terk etmeme ve oturma eylemi yapmayı düşündük." diye konuştu.

Papakçı, ilçe kadın kolları başkanı ve üyeleriyle bu süreci yürüttüklerini, İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren ve yönetim kurulu üyelerinin kendilerine destek verdiğini dile getirdi.

Seslerine duyurmaya çalıştıklarını belirten Papakçı, "4 Ocak'ta 'İYİ Parti'nin adayını destekleyeceksiniz.' derlerse bu süreci buradan ile taşımayı düşünüyoruz. İl binasında oturma eylemine devam edeceğiz. Sesimizi Ankara duysun, genel merkezimiz duysun." dedi.

"İYİ Parti'nin adayının diretilmesini..."
CHP Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Ergün ise CHP olarak 2 aday adayı varken, İYİ Parti'nin adayının diretilmesini tepki göstermek için eylem yaptıklarını belirtti.

Özel olarak yaptırılan CHP amblemli kırmızı yelekler giyen partililer, sloganlar atarak eylemlerini sürdürüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ANNE SÜTÜ İÇMEYİ REDDEDEREK ANNESİNİN HAYATINI KURTARAN KAHRAMAN BEBEK 'Biz oyun kurmazsak Türkiye girer' Devlet işte böyle yakaladı. İşte bu yeni Türkiye’nin gücü ki bu onları inanın çıldırtıyor. Fil Mary’nin Hikayesi