Ana Sayfa
2019-02-22 04:35:43 ( 47 izlenme )
Reklamlar

PKK'nın tek ümidi zillet ittifakı

PKK'nın tek ümidi zillet ittifakı


Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK’nın tek ümidinin zillet ittifakı olarak gördüğü CHP-İYİ Parti ve HDP’ye sert çıktı. 
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip, Muğla'da Kışla Gençlik Merkezi'nde düzenlenen mitingde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, PKK’nın tek ümidinin zillet ittifakı olarak gördüğü CHP-İYİ Parti ve HDP’ye sert çıktı.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde terörle mücadele konusuna değinerek, "Bu dağlarda 1990 ile 2000 yılları arasında 15 bin terörist vardı. Şimdi 700 kaldı, saklandılar. 700’ü de kafalarını çıkardığı an keseceğiz. Hiç merak etmeyin. Kafalarını çıkaramıyorlar. Fare gibi sıçan gibi kaçıyorlar" açıklamasını yaptı.Bakan Soylu, Erzincan’daki temaslarının ardından Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesine geldi. Cuma namazını burada kılan Soylu daha sonra ilçe meydanında vatandaşlara hitap etti.
 
CUMHUR İTTİFAKI İŞTE BUNUN İÇİN KURULDUTerörle mücadele hakkında bilgi veren Bakan Süleyman Soylu, "Bu dağlarda 1990 ile 2000 yılları arasında 15 bin terörist vardı. Şimdi 700 kaldı, saklandılar. 700’ü de kafalarını çıkardığı an keseceğiz. Hiç merak etmeyin. Kafalarını çıkaramıyorlar. Fare gibi sıçan gibi kaçıyorlar. Şimdi teröristin ayağına basıyor muyuz? Uyuşturucu satıcısının ayağına basıyor muyuz? FETÖ’nün ayağına basıyor muyuz? PKK’nın ayağına basıyor muyuz? DEAŞ’ın ayağına basıyor muyuz? Türkiye’ye kumpas kurmaya çalışanların ayağına basıyor muyuz? Cumhur İttifakı işte bunun için kuruldu.Türkiye’nin önümüzdeki süreçte güçlü bir şekilde geleceğe uzanması için kuruldu. İnşallah bu güçle beraber önümüzdeki 4,5 yılda hep birlikte daha kuvvetli daha güçlü adımlar atacağız. Geçen hafta Hakkari’ye gittim. Sokaklarında dik yürüdüm. Oradaki kardeşlerim de artık sokaklarda dik yürüyor. Anneler, babalar çocuklarıyla beraber gecenin saat birine kadar PKK’nın musallat olmadığı, dükkanlardan haraç almadığı, insanları tehdit edemediği herkesin huzurla geleceğe baktığı bir Türkiye var. En ufak bir şey yaptıkları zaman gereğini yerine getiriyoruz" dedi.PKK’NIN TEK ÜMİDİ ZİLLET İTTİFAKICumhurbaşkanı Recep Tayyip, Muğla'da Kışla Gençlik Merkezi'nde düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, “PKK'nın bütün ümidini 31 Mart'ta zillet ittifakının başarısına bağladığı tespit edildi. 31 Mart'ın kimin için ne anlam ifade ettiğini görüyorsunuz değil mi? Bu millet arkasından çevrilen oyunları bir kez daha bozacaktır” dedi.SİYASETCAFE.COM Kaynak: PKK'nın tek ümidi zillet ittifakı 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

kişilik testi Ahmet Hakan’dan olay sözler! ‘Sen yeme ulan ayı’ Damperin altında feci şekilde can verdi Kocanıza Kızar ve Uyumaya Devam Ederseniz Ne Olur Biliyor musunuz?