Ana Sayfa
2018-12-10 01:57:13 ( 1201 izlenme )
Reklamlar

Kulağınıza 2 Damla Dökün ve İşitme Kaybına Elveda Deyin

Kulağınıza 2 Damla Dökün ve İşitme Kaybına Elveda Deyin
Eğer siz de işitme kaybı çeken biriyseniz bu organik yöntemi uygulamaktan çekinmeyin.Yaş aldıkça, süre geçtikçe günden güne vücutta bazı şeyler değişiyor ve sıhhat sorunları ortaya çıkıyor. çoğu zaman yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan rahatsızlıklardan birisi de işitme kaybıdır.Yaş ilerledikçe duyma sıkıntılığu problemi nükseder. 


Ancak bu konum yaş, cinsiyet, ırk veya sosyal statü benzer biçimde unsurlara göre farklılık gösterir.Bu yazımızda sizlere işitme kaybını ortadan kaldıracak bir yöntem paylaşacağız. 

Eğer siz de işitme kaybı çeken biriyseniz bu organik yöntemi uygulamaktan çekinmeyin.

Malzemeler:3 diş sarımsak Zeytinyağı Damlalık Pamuk veya gazlı bezHazırlanışı:3 diş sarımsağı soyun ve iyice sudan geçirin. Daha sonrasında havanda ezip üzerine az oranda zeytinyağ dökün.İyice karıştırın ve daha sonrasında bu karışımın posasını bir kenara ayırarak içindeki sıvı yağı damlalığa alın ve daha iyi tesir elde etmek için sıvıyı 1 gün bekletin.

Kullanımı:Bu karışımı her bir kulağınıza 2 – 3 damla kadar uygulayın. Kulaklarınızı da pamuklu veya gazlı bez ile örtün.Hayret edilecek derecede işitme becerinizi aşamalı olarak geri elde ettiğinizı fark edeceksiniz.Duyu kaybını önlemek için neler yapılmalı?

Tuz tüketimini azaltın, azalan tuz tüketimi kulak duyusunun iyileşmesine yardımcı olur. Tuz, vücudun sıvı tutmasına ve kulakların fonksiyonel organlarını etkilemesine niçin olur.

Konserve çorba ve diğer işlenmiş gıdalar çoğu zaman büyük oranda tuz ihtiva eder.Soğuk havalardan kulaklarınızı koruyun. Yüksek sesli ortamlara girmekten kaçının.

Yüksek sesli ortamlarda çalışmak zorunda kaldığınızda ne olursa olsun bir kulaklık edinin.Sağırlığın önlenmesine yönelik tedbirlere dikkat etmeniz önemlidir, çünkü sağlığımız her şeyden önemlidir

NOT: Kullanmadan önce alerjil durumlara karşı  doktora danışmayı unutmayın.

kaynak

http://www.gonulsofrasirahmetpnari.com/kulaginiza-2-damla-dokun-ve-isitme-kaybina-elveda-deyin-7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HANGİNİZ YALAN ATIYOR ! ilk açıklama Yüzde 90 anlaştık' 'Kaz Dağları' talimatı: