Ana Sayfa
2018-05-27 09:39:02 ( 1928 izlenme )
Reklamlar

KİMSE BEKLEMİYORDU BİM'İN SAHİBİNDEN ÇOK KRİTİK HAMLE.!

KİMSE BEKLEMİYORDU BİM'İN SAHİBİNDEN ÇOK KRİTİK HAMLE.!Bim Marketlerin sahibinden çok kritik hamle

Türkiye’nin havacılık, uzay ve savunma sanayisine yönelik projelerinde kullanılacak haberleşme sistemlerinin üretimi için bir ortaklık hayata geçirildi. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ, MMT Holding AŞ bünyesinde yer alan ve uzun süredir birlikte çalıştığı bilişim şirketi CTech’e ortak oldu.Bu ortaklıkla havacılık, uzay sanayisi, savunma ve telekomünikasyonda müşterek çözümler geliştirilecek. TAI’nin insansız hava aracı, Milli Muharip Uçak ve uydu projelerinde bu ortaklıktan çıkacak çözümlerden yararlanılacak. Savunma, güvenlik ve ilgili alanlarda yerli ürünler geliştirmek amacıyla faaliyet gösteren CTech, güvenli uydu haberleşme sistemleriyle dikkati çekiyor.


MMT Holding’ ise BİM’in sahibi ve Türkiye’nin en zengin iş adamlarından olan Mustafa Latif Topbaş’a aitÖnerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Esed neden kimyasal silah kullandı. Oyunun perde arkası çok daha farklı. Olay bu kadar bu basit..Kesinlikle okuyun Muharrem ODTÜ'lü gençlere seslendi 4 vekil istifa etti ! O ÜLKEDEN TARİHİ AÇIKLAMA: ABD’YE GEREKEN DERSİ VERECEĞİZ KAZANAN TÜRKİYE OLACAK!