Ana Sayfa
2018-06-20 08:28:18 ( 590 izlenme )
Reklamlar

Kemal Kılıçdaroğlu'dan sürpriz Abdullah Gül çıkışı

Kemal Kılıçdaroğlu'dan sürpriz Abdullah Gül çıkışı
Halk TV’de Uğur Dündar’ın konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uzun süre muhalefetin cumhurbaşkanı adaylığı için adı geçen Abdullah Gül ile ilgili ''Bizim illa Sayın Gül'ün aleyhine konuşmamız isteniyor. Böyle bize yönelik bir kumpas çevrilmek isteniyor.'' dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'dan sürpriz Abdullah Gül çıkışı
Halk TV’de Uğur Dündar’ın konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylarının belirlenmesi sürecinde ismi "çatı aday" olarak geçen 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili soru üzerine "Bizim illa Sayın Abdullah Gül'ün aleyhine konuşmamız isteniyor. Böyle bize yönelik bir kumpas çevrilmek isteniyor. Abdullah Gül aleyhine niye konuşayım? Sayın Abdullah Gül cumhurbaşkanlığı yapmış, saygın bir kişidir, saygı duyarım, arada bir görüşürüm. Görüşürüm derken, bir veya iki kez. Cumhurbaşkanıyken de görüştüm, cumhurbaşkanlığından ayrıldıktan sonra da görüştüm. Geçmişte eleştirdim, grup başkanvekiliyken de eleştirdim şu veya bu şekilde aldığı kararlar toplumunu eleştirisine açıktır. Zaten demokrasi dediğiniz kavram da budur." dedi.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kıdem Tazminatı Sistemi Sil Baştan Değişiyor! HER YERİ KAPLADILAR Erdoğan'a 'TAMAM' diyorlardı... Hedef değişti! Yeni Dolandırıcılık Yöntemi