Auto-Created-3
05 Aralık 2018 ( 344 izlenme )
Reklamlar

F35 için Amerika’ya giden astsubaydan ihanet! Bakın hain ne yapmış..

F35 için Amerika’ya giden astsubaydan ihanet! Bakın hain ne yapmış..


 
Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından F35 projesi için ABD’ye gönderilen astsubay Şenol K. hakkında da gözaltı kararı verildi.. FETÖ üyesi pilot ve astsubayların tutuklanmamak için yaptıkları bir plan daha deşifre oldu.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından 15 Temmuz sonrasında yurt dışı daimi görevlere seçilen personelden çoğu FETÖ ile iltisaklı çıktı. Bazıları dönerken, birçoğu da dönmedi.

Bunlardan, Almanya’ya yurt dışı sürekli görevde olan Pilot Kurmay Binbaşı Adnan A. ile Pilot Kurmay Binbaşı Nebi S. örgüt bağlantıları çıkınca Türkiye’ye çağrıldı.

Ancak ikisi de dönmedi. Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından F35 projesi için ABD’ye gönderilen astsubay Şenol K. hakkında da gözaltı kararı verildi.
 
Paris Askeri Ataşesi Binbaşı Osman C., Atina Askeri Ataşeliği’nde çalışan astsubay Erdal D., Washington Askeri Ataşeliğinde görevli Yüzbaşı Tuğrul D. gibi birçok isim de FETÖ üyesi çıktı.

Son olarak, yurtdışına izne giden Hava Pilot Kurmay Albay Altan E. de izni bitmesine rağmen dönmedi.

Kaçan pilotların, yurtdışında uçak kullanabilmek için Hava Kuvvetleri Komutanlığından uçuş saat belgelerini alıp gittiği öğrenildi.

Soruşturmalara göre, Hava Kuvvetlerinde yurtdışına kaçmış 100’den fazla FETÖ üyesi subay ve astsubay bulunuyor. Yurtdışı görevlendirme ya da izin taleplerinin özellikle FETÖ üyelerinin kaçma amacıyla kullandığı belirlendi. Milletimize musallat olan bu karaktersizlerin oyunlarına her gün bir yenisi ekleniyor..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA | Dilber Ay hayatını kaybetti! İki şehirden kan donduran haber: 8 ölü çok sayıda yaralı! Bakan müjdeyi verdi ABD'yi panik sardı! 'Ben Pence Trump'ın selamı var...'