Ana Sayfa
31 Ekim 2018 ( 392 izlenme )
Reklamlar

İyi Parti'den İstanbul Havalimanı açıklaması:

İyi Parti'den İstanbul Havalimanı açıklaması:


 Karşı çıkamayız

İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, milletin hayrı için yapılanlara partilerinin karşı çıkmasının mümkün olmadığını belirterek, açılışın 29 Ekim'de yapılmasını eleştirdiklerini ifade etti.İYİ Parti Başkanlık Divanı, Genel Başkan Meral Akşener başkanlığında parti genel merkezinde toplandı. Toplantının ardından açıklamada bulunan İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, İstanbul Havalimanı hakkında konuştu.

"Tesisin hayırlı olmasını diliyoruz"

Paçacı, milletin hayrı için yapılanlara partilerinin karşı çıkmasının mümkün olmadığını belirterek, "Tesisin (İstanbul Havalimanı) ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bizim itirazımız, bu tesis açılışının milletimizin en büyük kazanımı olan Cumhuriyet'in seneidevriyesinde yapılması ve Cumhuriyet kutlamalarının başkent dışına çıkarılmasıdır." dedi.


İsim için öneri Meclis’e sunuldu

Paçacı, 29 Ekim'de hizmete açılan İstanbul Havalimanı'nın adının Atatürk Havalimanı olmasını gerektiğini ve buna ilişkin öneriyi 40 milletvekilinin imzasıyla Meclis’e sunduklarını söyledi. 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

F-35 tehdidi sonrası Rusya'dan Türkiye'ye sürpriz savaş uçağı teklifi O banka para akıtacak! Resmen duyuruldu Daha önceki vaadini yalanladı... Mansur Yavaş: Ulaşımı daha pahalı yapacağız Alman Bild'den S-400 ve Türkiye haberi!