Ana Sayfa
2019-06-10 06:59:12 ( 242 izlenme )
Reklamlar

yaşanan rezaletle ilgili flaş açıklama!

Şenol Güneş'ten İzlanda'da yaşanan rezaletle ilgili flaş açıklama!

Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 4. maçı için İzlanda'ya gelen A Milli Futbol Takımı'na pasaport kontrolü ve arama sırasında büyük saygısızlık yapılmıştı. A Milli Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, yaşanan rezaletle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, İzlanda ile oynanacak maç öncesinde hava alanında yaşanan skandal ile ilgili konuştu.

'KASITLI OLARAK BİR DURDURMA'

Yaşananların terbiyesizlik olduğunu kaydeden Güneş, "Dünle ilgili konuşacak bir şey yok. Olanları saptırmak için söylenenler var. Kabalık ve terbiyesizlik yapılmıştır. 50 senedir seyahat ederim bir Kıbrıs Rum Kesimi'nde olmuştu bir de burada oldu. Büyük ülkeler küçük işlerle uğraşmaz. Bu küçük ülkelerin işidir. Dünkü olayı sanki üst akıl yaptırmış gibi görünüyor. Oradaki memur yapmadı. O memura birileri yaptırdı." ifadelerini kullandı

"BANA "NE BAKIYORSUN?" DİYOR"

Havaalanında yaşananları anlatan Güneş, ''Biz neyin peşindeyiz ya? 2 tane memurun yaptığı terbiyesizliği mi konuşacağız? Ben 53 yıldır futbolun içindeyim. İnsan X-ray cihazına koyulmaz. Pasaportu aldı, bana sallıyor. Ne bakıyorsun diyor. Ne yapmak istiyorsunuz. Rakip oyuncu, daha önce Konya'da da bize bu yapıldı dedi, yapıldıysa, o da terbiyesizliktir. Nerede olursa olsun, buna karşıyım. Orada yapıldı diye burada yapıldıysa, daha da çirkin. Biz büyük bir milletiz ve küçük şeylerle uğraşmayız. Fikstür yapılırken, İzlanda iki maç üst üste evinde oynuyor, ben bunu konuşmadım. Niye başkasına yapılmadı? Sizi koruyorlar zaten, ben bunları konuşmadım" dedi.

FIRÇALI SAYGISIZ İÇİN AÇIKLAMA

Yanlışları söyleyerek, kimseyi üzmek istemiyorum artık. Bana komik geldi, kasıtlı yapıldığı belli oldu. Hala konuşunca, biz hataya düşüyoruz. Kuraldan bahsediliyor, kural nedir? Vatandaşı normal prosedür ile geçirirsiniz, saatlerce bekletmezsiniz. "Adam fırça ile gelmiş, bıçakla da gelebilir. Ona müsaade etmemek lazım. Ben bunları konuşmak istemiyorum. Saha dışındaki eksikleri İzlandalı yetkililer öğrendiğinde inanıyorum ki üzülecekler. "Bir ülkeye giriyorsunuz, kamerayı alıyorlar, elinizdeki telefonu alıyorlar. Bu niçin alınır? Bu belli ki tembihli bir şey.
Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİLAL ERDOĞAN’DAN DÜŞÜNDÜREN AÇIKLAMALAR: TAYYİP ERDOĞAN’DAN SONRA KİM GELECEK DİYİP..! Ayaklarınıza daha dikkatli bakın karakterinizi ele veriyor GÜNÜN EN İĞRENÇ HABERİ .14 YAŞINDA ANNE OLDU .AĞABEY VE DAYISI ... İşte Batı'nın gerçek yüzü