Ana Sayfa
02 Ekim 2018 ( 1110 izlenme )
Reklamlar

İSTANBUL'DA SİLAHLI SALDIRI

İSTANBUL'DA SİLAHLI SALDIRI

Son dakika: İstanbul'da hastane içinde doktora silahlı saldırı
Ajanslar | 
Bahçelievler'de bulunan özel bir hastanede silahlı saldırıya uğrayan doktor yaralandı.

Son dakika: İstanbul'da hastane içinde doktora silahlı saldırı
Bugün saat 12.30 sıralarında meydana gelen olayda hastanede görevli psikiyatri uzmanı Dr. Fikret Hacıosman, eski hastası olduğu belirtilen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Yaralı doktorun ameliyata alındığı öğrenildi. Polis kaçan saldırganı arıyor.
**************************
GAZETE VATAN COM
***************************

Can Dündar'a saldırı davasında karar çıktı
Can Dündar'a, 6 Mayıs 2016'da İstanbul Adalet Sarayı önünde ateş açan 3 sanık hakkında karar çıktı.
Can Dündar'a saldırı davasında karar çıktı

Eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a, 6 Mayıs 2016'da İstanbul Adalet Sarayı önünde ateş açan ve NTV muhabiri Yağız Şenkal'ın yaralanmasına neden olan Murat Şahin'in aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında karar çıktı. Mahkeme, kasten yaralama eyleminin teşebbüs aşamasında kalmasından dolayı sanık Murat Şahin'i 4 bin 500 lira para cezasına çarptırdı. Sanık Şahin, "Ruhsatsız silah taşıma" suçundan da 10 ay hapis ve 500 lira adli para cezası ile cezalandırıldı.  Diğer sanıklar Ergün Celep ve Sabri Boyacı ise beraat etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diriliş Osman Gazi'de büyük detay: Mevlana müjdeliyor BU GÖRÜNTÜ SONA ERECEK Ölen Kadını Morga Kaldırdılar, Cenazeyi Almaya Gelip Kapağı Açtıklarında Şok Geçirdiler Dizi oyuncusu sahte polis kimliğiyle yakalandı!