Ana Sayfa
2018-07-14 01:57:58 ( 3322 izlenme )
Reklamlar

İNCE'DEN YENİ AÇIKLAMA : ERDOĞAN'I ARADIM BİR ŞEYE ÇOK ÜZÜLDÜM DEDİM

İNCE'DEN YENİ AÇIKLAMA : ERDOĞAN'I ARADIM BİR ŞEYE ÇOK ÜZÜLDÜM DEDİM

Muharrem İnce: Erdoğan'ı aradım tebrik ettim, bir şeye çok üzüldüm dedimYENİ PARTİ KURMAYACAĞIM

Tüzüğü değiştireceğiz. Mesela biz diyoruz ki demokrasi eksikliği var Türkiye’de. CHP’nin tüzüğü tek adam tüzüğü değil mi? Türkiye’nin anayasası ne ise CHP’nin tüzüğü o. İkisi de yetkileri tek elinde toplamıştır. (Yeni parti) Hayır yok öyle bir şey. Benim ağzımdan duydunuz mu? Yok diyorsam ısrar etmenizin anlamı yok.

Benim böyle derdim yok. CHP genel başkanını, kadrolarını, tüzüğünü, söylemini yenilemelidir. Aynı şeyleri deneyerek farklı sonuçlar alamazsınız. Yeni parti kurmayacağım. (15 emanetçi vekil) doğru hamlelerdi. (İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı adaylığı) ret. benim böyle bir düşüncem yok. İstanbul büyükşehir belediye adayını üyeler belirlemelidir.

ERDOĞAN’A TELEFON AÇTIM

Ben sayın Erdoğan’a telefon açtım, kutladım seçimden sonra. 25 Haziran’da. Ve niye kutladın diyenler oldu.

26 milyon kişi Erdoğan’a oy vermiş. Ben o 26 milyon insanı ikna etmek istiyorum onlardan, bir dahaki seçime oy isteyeceğim. Onlar tercihini Erdoğan’dan yana kullanmış, o insanlar birini seçmişse seçtiğini kutlarım.

‘Allah mahçup etmesin’ dedim. ‘Sağol’ dedi. ‘Kampanyada birbirimize söz söyledik ama bir şeye çok üzüldüğümü’ söyledim. O da farkında değilim dedi. ‘Ben kazanacağıma inanıyordum ama siz kazandınız’ dedim. ‘Hayırlı olsun’ dedim.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Flaş açıklama: Çekilmeyeceğiz Süleyman Demirel’in Tarihe Damga Vurmuş En Pişkin 12 Sözü Saygısızlıkta zirve yapan bu şahıs kime güveniyorda bunları yazıyor bu ülkenin Cumhurbaşkanına. YAZIKLAR OLSUN ZİHNİYETİNİZ BATSIN ! Muharrem İnce’nin darbe gecesi nerede olduğu ortaya çıktı