Ana Sayfa
2018-10-14 03:41:30 ( 312 izlenme )
Reklamlar

Nedim Şener ve Bekaroğlu birbirine girdi! Ulan, namusun varsa, çapsız...

Nedim Şener ve Bekaroğlu birbirine girdi! Ulan, namusun varsa, çapsız...
Gazeteci – Yazar Nedim Şener ile Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Twitter’da birbirine girdi. İşte ikili arasında yaşananlar;
 Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Bekaroğlu, Nedim Şener’in Brunson ile ilgili söylediklerine tepki gösterdi.

Posta Gazetesi yazarlarından Nedim Şener’in ABD ile Türkiye arasında kriz yaratan ve tahliye edilen Brunson'la ilgili söylediklerine tepki gösteren CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "İşte ülkenin önemli değerlerinden NEDİM ŞENER..." paylaşımında bulundu.

Bekaroğlu'nun paylaşımına tepki gösteren Nedim Şener ise paylaşımın altına yorum yaparak, CHP'li vekile yanıt verdi.

ŞENER: BELKİ İKTİDAR OLURSUN ÇAPSIZ

Şener, yaptığı yorumda "Huzurlarınızda CHPTROLÜ büyük solcu Bekaroğlu!!!! Sadece iddianamedeki suçlamanın ne olduğunu anlattığım programdan alıntıyla muhalefet ediyor. Hişşşt Bekaroğlu bana laf yetiştireceğine ülke için politika üretsen belki iktidar olursun çapsız" ifadelerini kullandı.

BEKAROĞLU: SEN NE UTANMAZ ADAMSIN!

Şener'in yorumuna tepkisiz kalmayan Bekaroğlu, "Mahkeme dosyasını anlatıyormuş... Ulan @nedimsener2010 sen hiç utanmıyor musun, uydurma gizli tanık ifadelerini gerçekmiş gibi anlatıyorsun! Evet, evet, sen ne utanmazsın adamsın..." diyerek tartışmayı alevlendirirken, Gazeteci Nedim Şener de "Bak Bekaroğlu, ‘iddianamede neler geçiyor? diye sorarsan bu konuşmayı bugün yapılmış say. Aç telefon utanmaz yüzüne söyleyeyim. Ha bir de namusun varsa programın tamamını paylaş. Herkes senin gibi yolunu şaşırmış sanma" ifadelerini kullanarak paylaşımda bulundu.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Katar için harekete geçti! ABD'ye... konut kredisi faizlerini düşürdü CHP'DEN DALGA GEÇER GİBİ İSTANBUL ADAYI Erdoğan'dan çarpıcı Ayasofya açıklaması!