Ana Sayfa
17 Temmuz 2019 ( 1757 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan'ın Konuşması Ortasında Ortamı Terk Ettiler

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla tüm şehitlerimiz için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen program çerçevesinde demokrasi nöbeti tutuluyor. Nöbete katılanlar arasında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve parti yöneticileri de vardı. Programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması dev ekrandan verildi.
Bakırköy Belediyesine kendi ifadesiyle ‘Gidebilecek bir otel bulamadığım için oraya gittim’ dedi. 01.15 ve biz de yine buraya indik. Eşim, kızım, torunlarım ve damadımla beraber buraya indik. Burada kim vardı? Burada millet vardıBeraberce buradan üzerimizden geçen F-16’lar, helikopterler vardı ve onlar mermilerini yağdırıyordu” diye konuştu. Sözcü’den Uğur Enç’in haberine göre, muhalefete yüklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki olarak Kocaeli’deki törene katılan CHP ve İYİ Partililer alanı terk etti. CHP VE AK PARTİ İZMİT İLÇE BAŞKANLARI YAN YANA İZLİYORDU Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin en büyük etkisi ise AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney üzerinde oldu. Erdoğan’ın CHP ile ilgili sözleri, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’la yan yana oturan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’i zor durumda bıraktı. CHP’liler alanı terk ederken Hakan Çakar’la tokalaşan Ali Güney programı kaldığı yerden takip etti.


KILIÇDAROĞLUNA YÜKLENDİ Sözlerine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenerek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “O gece burası iki anı tespit etti. Bunlardan bir tanesi saat 23.15 civarı ve tankların arasından Sayın Bay Kemal gelip Bakırköy’e geçti.Bu sözlerden dolayı programı terkettiler 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NASA uzmanı Türkiye'yi u-yardı Dünya bu kasabayı konuşuyor! Yemekten sonra çay içerseniz... gören tanıyamıyor!