Ana Sayfa
2018-04-13 10:30:54 ( 807 izlenme )
Reklamlar

Gündeme damga vuracak görüntüler ortaya çıktı!


Gündeme damga vuracak görüntüler ortaya çıktı! Görüntüleri yolladı

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bendeki videoları Putin'e yolladım

 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Putin'in özel temsilcisine Doğu Guta'da çekilmiş elimizdeki videoları verdim. Sanki hava biraz yumuşaması durumu söz konusu" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.Erdoğan, "Putin ve Trump ile görüşmelerde Suriye'yi ele aldık. Suriye'deki barışın temini için neler yapılabiliri konuştuk. Barışın tesisi ile bölgede yaşanan trajedinin sona ermesi temennimiz oldu.

Duma ve Doğu Guta'daki gelişmeler can yakıcı, felaket adımlarıydı.

Bunların ben de video çekimleri vardı.

Putin'in özel temsilcisine de verdim. Gelen özel temsilci ile de bunları konuştuk. Sayın Trump ile de konuları etraflıca ele aldık. Sürece yaklaşımlarını sergilerken kendilerine ifadem, kimyasal silahların kullanılması sürecine koalison tutumunun önemli olduğunu, bizim tutumumuzun kararlı olduğunu belirttim. Kimyasal silahlar konusunda sert bir tutumumuz var." diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AK Parti'den flaş 'Cumhur İttifakı' açıklaması Karamollaoğlu'ndan hükümete destek! 'Erdoğan'ın kararlarının arkasındayız' ABD'den Türkiye paylaşımlarına açıklama geldi İmamoğlu'ndan beklentisini duyurdu