Ana Sayfa
2019-03-08 09:29:35 ( 199 izlenme )
Reklamlar

Ekrem İmamoğlu'ndan "Ciddi olamaz" dedirten vaat

Ekrem İmamoğlu'ndan "Ciddi olamaz" dedirten vaat
Eğitim devrimi gerçekleştiren AK Parti, İstanbul'da Türkiye'nin en büyük kütüphanesini inşa ederken, CHP'nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, daha önce hiç düşünülememiş bir vaatte bulundu. İmamoğlu başkan seçilmesi halinde, stadyumlara kütüphane açacağını söyledi.

31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kaldı. Siyasi partilerin adayları seçim için vaatlerini bir bir sıralamaya devam ederken CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'ndan ilginç bir vaat geldi.

İmamoğlu stadyumlara kütüphane yaptırarak küfür ve hakaretlerin azaltılacağını savundu.

"Bütün statlara kütüphane kurulmalı"
İmamoğlu seçilmesinin durumunda bütün stadyumlara kütüphane kurulacağını belirterek, stat ortamındaki küfür ve hakaretlerin bu şekilde azaltılacağını belirtti.

İmamoğlu, ''Aslında bütün statlara kütüphane kurulmalı. Belki hakaretler azalır bu sayede'' şeklinde konuştu.

"En büyük kütüphane" vaadi elinde patladı
İmamoğlu, birkaç hafta önce, katıldığı bir televizyon programında Saraçhane'deki belediye binasını İstanbul'un en büyük kütüphanesi yapmak istediğini söylemişti. İmamoğlu'nun bu sözleri Saraçhane'den 5 kilometre ötede Rami'de eski kışlanın yerine yapılan Türkiye'nin en büyük kütüphanesinden haberi olmadığını ortaya çıkarmıştı.

YENİ AKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Trabzon'da büyük heyecan! TSK hareket geçti PİYASALARIN ASIL TEPKİSİNİ 13 EYLÜL'DE GÖRECEĞİZ Binali Yıldırım'dan adaylık açıklaması ABD'li ünlü şarkıcı paylaştı! 'Bugün bir dünya lideri ile tanıştım'