Ana Sayfa
2018-04-15 03:18:34 ( 2064 izlenme )
Reklamlar

Batının tiyatro sahnesi olan Suriyede ki baş oyuncu Esede SKANDAL destekBatının tiyatro sahnesi olan Suriyede ki baş oyuncu  Esede  SKANDAL destekESKİ AK PARTİ'Lİ BAKAN : İŞTE ŞANLI SURİYE DİRENİŞİ; EMPERYALİZMİN BOMBALARI YAĞARKEN ŞAM'IN SOKAKLARINA BAKIN

Abdüllatif Şener: İşte şanlı Suriye direnişi; emperyalizmin bombaları yağarken Şam'ın sokaklarına bakın

t24 / AK PARTİ kurucusu ve 2003 yılında 'yabancı silahlı kuvvetlerin Türkiye'de bulunması için hükümete yetki verilmesine ilişkin olan ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından reddedilen 1 Mart tezkeresi döneminde başbakan yardımcısı olarak görev yapan Abdüllatif Şener, ABD, İngiltere ve Fransa'nın Suriye'nin Duma'daki kimyasal saldırı yaptığı iddiası sonrası başlattığı operasyonu değerlendirdi. Şener, "İşte şanlı Suriye direnişi, işte yiğit Suriye halkı. Anlamayanlar Şam sokaklarındaki protesto şenliklerine baksın" dedi.

Doğu Guta bölgesindeki Duma'da, geçen cumartesi gecesi gerçekleştiği iddia edilen kimyasal saldırının ardından ABD Başkanı Donald Trump'ın verdiği izinle ABD ve müttefikleri Fransa ile İngiltere, Suriye'nin başkenti Şam'a hava saldırısı düzenledi. Suriye ve Rusya, saldırıları 'uluslararası hukukun ihlali' olarak nitelendirdi. Rusya ve İran'dan 'saldırıların sonuçsuz kalmayacağı' açıklamaları geldi.

3 ülkenin saldırısını değerlendiren Şener kişisel sosyal paylaşım hesabı Twitter'dan açıklama yaptı. Şener şöyle konuştu: 

İşte şanlı Suriye Direnişi, işte Yiğit Suriye Halkı !
Anlamayanlar Şam sokaklarındaki protesto şenliklerine baksın!
Tepelerine emperyalizmin bombaları yağarken “Ey Katiller! Biz buradayız, korkmuyoruz, sığınaklarda değil sokaklardayız” diye haykırışlarına kulak versin!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor! Tazminat ödeyebilirsiniz... İnsanların da Bilgisayar Gibi Yeniden Başlat Tuşu Varmış Cumhurbaşkanı Erdoğan 'gelelim sürprize' deyip iki müjdeyi açıkladı! TÜRKİYE ABD’Yİ DESTEKLERKEN ŞİMDİ DAVUTOĞLU GERİ DÖNÜYOR!