Ana Sayfa
13 Nisan 2018 ( 554 izlenme )
Reklamlar

Aman dikkat ! Bu da dolandırıcının yeni projesi:

Bu da dolandırıcının yeni projesi: Enerji Bank!
Binlerce kişiyi dolandıran Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın bir de Enerji Bank kurduğu ortaya çıktı. Yazılımı hazırlanan bu sistem Aydın ile ortağının arası açılınca yarım kalmış. Bu proje kapsamında toplanacak paralarla rüzgâr ve güneş türbünleri kurulması, buradan üretilecek elektriğin de devlete satılacağı planlanmıştı.
Bu da dolandırıcının yeni projesi: Enerji Bank!
Çiftlik Bank soruşturması kapsamında dünya çapında aranan CEO Mehmet Aydın’la ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Mehmet Aydın, Çiftlik Bank sistemini kurduktan sonra bir de ‘Enerji Bank’ projesi geliştirmiş. Yazılımı hazırlanan bu sistem Aydın ile ortağının arası açılınca yarım kalmış...

Çiftlik Bank soruşturması kapsamında dün 4 kişi daha tutıklandı. Tutuklananlar arasında Çiftlik Bank’ın muhasebecisi K.K da var. Soruşturma bütün hızıyla devam ederken firari CEO Mehmet Aydın hakkında yeni bilgiler de ortaya çıkıyor.

Milliyet.com.tr’den Musa Kesler'in haberine göre, Mehmet Aydın; Çiflik Bank sistemi sorunsuz işlemeye başlayınca bir de aynı şekilde oyun tabanlı ‘Enerji Bank’ projesi geliştirdi. Bu proje kapsamında toplanacak paralarla rüzgâr ve güneş türbünleri kurulması, buradan üretilecek elektriğin de devlete satılacağı kurgusu yapıldı. Yazılımı hazırlanan sistem, Aydın’ın ortağı olan ve aynı zamanda projenin bürokratik ayağını ‘sorunsuz’ yürütmeyi taahhüt eden ortağı ile arası açılınca proje rafa kaldırıldı.

YENİAKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe’de ortalık karıştı! Haciz şoku... Ölüm anlık bir şey değildir, 3 ay önceden bakınız bizi nasıl ele geçirmeye başlıyor Tam oradan geçerken selam durdular. Muazzam bir an muazzez bir cevap Umutları Türkiye! 2 milyon kişi ayaklanmak için hazır bekliyor