Ana Sayfa
2019-02-22 04:26:35 ( 269 izlenme )
Reklamlar

Yunanistan'ın şımarık çocuğu tehditler savurdu: 20 dakikalık işiniz var

Yunanistan'ın şımarık çocuğu tehditler savurdu: 20 dakikalık işiniz var
Yunanistan'ın eski Savunma Bakanı Panos Kammenos, Makedonya'ya tehditler savurdu. Kammenos, “Üsküp’ün 20 dakikalık işi var. Bir tabur tankımız sınırı geçerse Sırbistan’a kadar giderler.” dedi.
 Yunanistan'ın şımarık çocuğu tehditler savurdu: 20 dakikalık işiniz var
Yunanistan’ın “şımarık çocuğu” olarak bilinen eski Savunma Bakanı Panos Kammenos, Kuzey Makedonya’ya tehditler savurarak, “Üsküp’ün 20 dakikalık işi var. Bir tabur tankımız sınırı geçerse Sırbistan’a kadar giderler.” diye konuştu.

Yunanistan’ın “şımarık çocuğu” olarak bilinen eski Savunma Bakanı Kammenos, Kuzey Makedonya’ya tehdit etti.

"Üsküp'ün 20 dakikalık işi var"
Üzerlerinden hiçbir tehdit hissetmediklerini belirten Kammenos, Yunanistan’da yayın yapan bir televizyon kanalına verdiği demeçte, “Üsküp’ün 20 dakikalık işi var. Eğer bir tabur tankımız sınırı geçecek olursa, Üsküp’ün arka tarafına geçer, Sırbistan’a kadar ulaşır.” dedi.

"Başbakan Çipras beni aldattı"
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras tarafından “aldatıldığını” yineleyen Kammenos, Çipras’ın Makedonya ile sürdürülen isim anlaşmasını marttan sonra parlamentoya getireceğini söylediğini, fakat bu sözünü tutmadığını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akp Bank.. Habertürk yazarından flaş iddia: Sosyal Medyada Tanıştığı Kızın Evine gidince Başına Gelmeyen Kalmadı 1 Saat Kaç Para?