Ana Sayfa
2019-02-27 03:27:03 ( 153 izlenme )
Reklamlar

Yerel seçim öncesi son anket!

Yerel seçim öncesi son anket!
31 Mart 2019'da yapılacak mahalli idareler seçimler öncesi anket sonuçları bir bir açıklanıyor. İşte ortaya çıkan sonuçlar...
 Yerel seçim öncesi son anket!
31 Mart'ta yapılacak yerel seçim öncesi Reuters Haber Ajansı ve MAK Araştırma anket sonuçlarını açıkladı.

Reuters’ın aktardığına göre, İstanbul'da AK Parti'nin adayı Binali Yıldırım, CHP'nin adayıEkrem İmamoğlu'nun 1.5 puan önünde yarışı tamamlıyor.

Erdoğan’ın sahaya inmesi olumlu etki yaptı
Reuters’ın AK Parti’ye yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, Türkiye genelinde AK Parti’nin oy oranında Erdoğan’ın başlattığı kampanyanın olumlu etkilerinin kendini göstermeye başladığı belirtildi.

İstanbul ve Ankara'da...
MAK Araştırma’nın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat ise İstanbul ve Ankara’da AK Parti adaylarının kazanma ihtimalini daha yüksek gördüğünü söyledi.

İstanbul’da 12 puan önde başlayan Yıldırım’ın İmamoğlu ile arasındaki farkın 6-7 puana kadar düştüğüne dikkat çeken Kulat, çalışmalara yeni başlayan Yıldırım’ın arayı tekrar açabileceğini belirtirken, İmamoğlu’nun ise toplumsal bir karşılık bulmaya başladığını aktardı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Varank açıkladı! 'Çakıl' geliyor Türkiye Avrupa'ya resti çekti! Oruç Reis de yola çıkıyor EMİNİZ Kİ KİMSE BİLMİYOR! Almanlar duyurdu