Ana Sayfa
2019-07-12 04:49:11 ( 380 izlenme )
Reklamlar

Türkiye'de bu ismi bir tek o taşıyor

Karaman'da yaşayan Kaşmen Akpınar, Türkiye'de bu isme sahip tek kişi olduğunu söyledi. İsminden dolayı zorluk yaşadığını belirten Akpınar, babasına bu ismin sebebini sorduğunu ancak cevap alamadığını anlattı.
 
Dünya Nüfus Günü olarak kutlanan bugün de Kaşmen Akpınar, sosyal medya başta olmak üzere her yerde araştırdığını ve hiçbir şekilde bu isme kendisi dışında rastlanmadığını belirtti. Karaman’ın Ermenek ilçesinde yaşayan ve 7 çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olan 21 yaşındaki Kaşmen Akpınar, babasına ölmeden önce böyle bir ismi niçin koyduğunu sorduğunu fakat babasının neden böyle bir isim verdiğini kendisine söylemediğini söyledi. 

Kaşmen Akpınar isminde bir başkasını bulamadığı gibi isminin anlamında bulamadığını anlatarak, “İsmimin anlamını çok merak ediyorum. İlk defa öğrenenler telaffuz zorluğu çekiyor. İsmimi Kaşmer veya Kaşmir gibi yanlış telaffuz edenlere kızıyorum” dedi. 

KAYNAK: İHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kral TV'ye polis baskını! Payitaht Abdülhamid'de sürpriz ayrılık! Almanya'da Son dakika : Erdoğan'dan büyük rest  ilk saniye golü! Başlar başlamaz tarafını belli etti