Ana Sayfa
2018-06-04 02:55:18 ( 4168 izlenme )
Reklamlar

BOMBA GİBİ ÇILLER İDDİASI

BOMBA GİBİ ÇILLER İDDİASI


TANSU ÇİLLER SİYASETE Mİ DÖNÜYOR?
Hürriyet'in AKParti kulislerine dayandırdığı haberine göre yeni dönemde cumhurbaşkanı olabilirse Erdoğan'ın yardımcılarından biri kadın olacak. Eski Başbakan Tansu Çiller ve bazı yeni isimlerin gündemde olduğu belirtiliyor.


AKParti’de, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın başkanlığındaki ekip, milletvekili aday listelerinde son aşamaya geldi. Hürriyet'ten Nuray Babacan'ın haberine göre Akparti’nin aday adayı listelerinde milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, gazeteci Ayşe Böhürler, eski bakan Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar gibi isimler de bulunuyor.Erdoğan’ın son hafta içerisinde, bazı eski milletvekilleri ve onların çocuklarına adaylık başvurusu yapması için telefon açtığı öğrenildi.

AKParti  kulislerinde gündem oluşturan başka bir konu da ‘cumhurbaşkanı yardımcılarından birinin kadın olacağı’ konusu. Erdoğan’ın dışarıdan sürpriz bir ismi bu göreve getireceği dile getiriliyor. Bir dönem, bu ismin Tansu Çiller olacağı yorumları yapıldı. Çiller’in dışında bazı yeni isimlerin de gündemde olduğu ifade ediliyor.

Haberin tamamı ve geniş ayrıntıları için Hürriyet'edevam edin

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Davut Güloğlundan Erdoğan açıklamaları "Linç edildiğim de oldu ama Öyle bir is yapıyor ki Sarımsak Felç Edebilir : Korkutan uyarı Cumhurbaşkanlığından flaş açıklamalar