Ana Sayfa
2018-06-25 07:40:16 ( 7792 izlenme )
Reklamlar

Tandoğan Meydanı'na gidip anırmayan şerefsizdir' diyen Okuyan'dan açıklama


Tandoğan Meydanı'na gidip anırmayan şerefsizdir' diyen Okuyan'dan açıklama


Barajı geçsin, Tandoğan Meydanı'na gidip anırmayan şerefsizdir' diyen eski siyasetçi Yaşar Okuyan MHP'den özür diledi.

24 Haziran öncesi MHP 'nin barajı geçmesi durumunda Tandoğan Meydanı'nda anıracağını söyleyen eski siyasetçi Yaşar Okuyan , sosyal medyadan açıklama yaptı. Okuyan, MHP lideri Bahçeli ve MHP 'den özür diledi.

24 Haziran seçimleri öncesi katıldığı bir televizyon programında MHP 'nin barajı aşamayacağını iddia eden Yaşar Okuyan , geçmesi durumunda anıracağını
söylemişti.

Okuyan, canlı yayında MHP 'nin kendi başına oy oranının 3,8 ile 6,5 arasında olduğunu söyleyerek, "Devlet Bahçeli'ye söylüyorum. Babayiğit adamsan girsene tek başına, göreyim seni. Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan Meydanı'na gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. O kadar net söylüyorum. Hadi anırtsın lan beni" demişti.


ÖZÜR DİLEDİ

Ancak 24 Haziran seçimlerinde MHP barajı rahatlıkla aştı. Okuyan, seçim sonuçlarının netleşmesi ardından Twitter'da açıklama yaptı. Bahçeli ve MHP 'den özür dileyen Okuyan, "Evet, MHP yüzde 10 barajını geçemeyecek iddiasında bulunmuş idim. Bahçeli ve MHP’den özür diliyorum" ded

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Korkunç gerçek otopsiden çıktı, Önce tecavüz sonra Doğal gazda yeni dönem! O bedel ödenmeyecek Erdoğan talimatı verdi! 1083 TL ikramiye verilecek Son dakika... Yüz binlerce Suriyeli ülkesine dönebilir!