İlginç Haberler
12 Ocak 2022 ( 21582 izlenme )
Reklamlar

Ölümden Sonra Yaşam Kanıtlandı! İŞTE KANITI

Ölümden Sonra Yaşam Kanıtlandı!
IŞTE KANITI!


Alman doktorlar ve psikologlar ölümden sonra yaşamın olduğunu duyurdular. Bunu da yaptıkları bir klinik deneyle kanıtladılar. Bazı formlarda ölümden sonra yaşamın olduğunu gösterdiler. Bu sonuca da, tıp profesörleri tarafından ölümle burun buruna gelmiş hastalar üzerinde yapılan bir araştırma vasıtasıyla gelmişler. Bu hastalar 20 dakika ölü kaldıktan sonra hayata geri getirilmişler. Çalışma, gönüllü olarak başvuran 900 kişi üzerinde gerçekleştirilmiş ve 4 yıl sürmüş.

Araştırma sırasında epinefrin ve dimethytryptamine karışımından meydana gelen bir ilaç da kullanılmış. Bu maddeler, ölüm ve yeniden canlanma sırasında vücudu canlı tutmaya ve olduğu gibi korumaya yarıyor.Araştırmanın ilk adımında hastalar klinik olarak ölüm haline getiriliyor. Sonra, koma haline sokuluyor. Koma halindeyken hastalara yukarıda belirttiğimiz ilaç kombinasyonu veriliyor. Yeniden canlandırma sırasında ilaçlar hastanın kanından ozonla temizleniyor. Bu süre komaya girdikten sonra 18 dakika sürüyor.

Bu deney, bir tür kalp masajı aleti olan ve Auto Pulse ismi verilen cihazın keşfinden sonra yapılıyor. Bu makina yıllardır, en az 40 dakika en fazla 1 saat arası ölü kalan hastalar için kullanılıyor. Çalışmanın başındaki doktor tüm gönüllülerin tecrübelerini izledi ve analiz etti. Tüm tecrübelerin birbirine çok benzer olduğu görüldü. Gönüllülerin hatırladıkları şeyler küçük farklılıklar olmasına rağmen hemen hemen aynı.

Neredeyse tüm gönüllüler güvende olma, vücuttan ayrılma, sıcaklık, ayrışma, huzur gibi hisler ve güçlü bir ışık hissetmişler. Gönüllülerin dini inançlarının hissedilen şeylere ve yaşanan tecrübelere hiç bir etkisi olmamış. Katılımcılar Müslüman, Yahudi, Hindu, Hristiyan ve ateistlerden oluşuyormuş. Deneyi yapan uzmanlar ve gönüllüler tabi ki çalışmanın sonuçlarının neler olabileceğinin farkındalarmış. Daha önceleri yapılan ölümden sonra yaşam çalışmaları hipotezler üzerine kuruluymuş ve halüsinasyon olarak değerlendiriliyormuş fakat bu çalışma ölümden sonraki yaşam için bize kanıtlar sunuyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞEYTAN İLE KADININ HİKAYESİ BEL FITIĞI VE SIRT AĞRISINDAN 1 DAKİKADA KURTUL Yok artık dedirtti. Bebeğinin ağzındaki lekenin sebebini öğrenince yerin dibine girdi!