Ana Sayfa
2018-04-16 06:49:17 ( 6555 izlenme )
Reklamlar

BÜLENT ERSOY TÜM SERVETİNİ BAĞIŞLADI! BAKIN NEREYE… ŞOK OLACAKSINIZ!

BÜLENT ERSOY TÜM SERVETİNİ BAĞIŞLADI! BAKIN NEREYE… ŞOK OLACAKSINIZ!Bülent Ersoy’dan “Mehmetçik Vakfı’na Bağış Yap” Diyenlere Yanıt: Bütün Servetimi Oraya Bağışladım Bülent Ersoy, modacı Gülşah Saraçoğlu’nun “Mehmetçik Vakfı’na 100 bin TL bağışlarsa onu affederim” sözlerine “Ben oraya bütün servetimi bağışladım” şeklinde yanıt verdi.Bülent Ersoy, 10 günlük zatürre teşhisi tedavisinin ardından taburcu oldu.

“BÜTÜN SERVETİMİ ORAYA BAĞIŞLADIM” Diva, tartışma yaşadığı modacı Gülşah Saraçoğlu’nun “Bülent Ersoy’u bir şartla affederim, benden özür dileyecek ve Mehmetçik Vakfı’na 100 bin TL bağış yapacak” açıklamasıyla ilgili “Ben oraya tüm servetimi bağışladım. Benim için 100 bin TL nedir? O para benim için çerez parası” dedi.“YAVRULARIMIN AYAKLARI TAŞA DEĞMESİN” TSK’nın Afrin’e düzenlediği sınır operasyonu hakkında da konuşan ve gözleri dolan Ersoy, “Böyle zamanlar birlik beraberlik içinde olmamız gerekiyor. Ben anne değilim. Bir şehit acısını onlar kadar hissedemem. Burada rahat kavga ediyorsak, onlara borçluyuz. Yavrularımın ayakları taşa değmesin. Hepsi haklarını helal etsin” açıklamasını yaptı.Ersoy, hastanede kaldığı dönemde tüm dostlarının kendisini aradığını söyledi. Bülent Ersoy böyle görüntülendi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

600.000 Anneye Erken Emeklilik Müjdesi Türkiye bunu yapabilen 7. Ülke RAPOR AÇIKLANDI .İŞTE O ÜRÜNLER Kadınlar yürüdü... ''POLİS ŞAŞTI'