Ana Sayfa
13 Şubat 2019 ( 210 izlenme )
Reklamlar

SÜMEYYE ERDOĞAN’A DÜĞÜNDE TAKILAN 5 MİLYON TL BAKIN NE OLDU…

SÜMEYYE ERDOĞAN’A DÜĞÜNDE TAKILAN 5 MİLYON TL BAKIN NE OLDU…


 


Sümeyye ve Selçuk çiftinin nikah şahitleri Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Lübnan Başbakanı Saad Hariri ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama oldu.

Nikah merasimi okunan Kur’an tilavetiyle başladı. Şarkıtürkünün, alkolün, eğlencenin olmadığı, ikramlarla yetinilen ve kültür merkezinde yapılan sade bir nikah töreni idi.

Ama Erdoğan karşıtı medya nikah merasimiyle ilgili çok şey yazdı çizdi. Yolların kapanmasından şehitlere varıncaya kadar bir yığın eleştiri ardı ardına insafsızca sıralandı. Eleştirilerden biri de Ddüğünde takılan takıların akıbetiyle ilgili idi. bu eleştiriyi yapanlardan biri de Sözcü’den Emin ÇÖLAŞAN’dı.


 
NELER SAÇMALADI NE OLDU?

Çölaşan, “Sümeyyanım hazretleri dünya evine girdi! Kurgulanan aslında ailenin değil devletin nikahı idi. Devletin ve belediyelerin personeli çalıştı, önlemler alındı, çevre düzenlemeleri yapıldı, paralar saçıldı, yollar kesildi, İstanbul halkı perişan oldu. Harcamalar bizim vergilerden çıktı ama sorun değil, onlara feda olsun! Torba torba gelen hediye altın ve mücevherler ise devletin değil ailenin olacak. Allah daha çoğunu versin, amin!” sözleriyle eleştirmişti.Emin’in milleti kışkırtan eleştirileri hava da kaldı. Çünkü nikahta takıların Mehmetçik Vakfı’na bağışlanması istendi. Şu ana kadar Mehmetçik Vakfı’na 5 milyon lira değerinde takının bağışlandığı öğrenildi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçimleri bilen anketçiden bomba sonuçlar!  Muharrem İnce'yle ilgili bomba iddia! Çarşamba günü... EVLENDİĞİ KADINLA İLGİLİ ÖĞRENDİĞİ ŞEY SOK ETTİ Bakan Soylu açıkladı! Tüm Suriyeliler gönderilecek mi?