Ana Sayfa
06 Ocak 2019 ( 192 izlenme )
Reklamlar

SODA İLE YOĞURDU KARIŞTIRIP YERSENİZ ...

Sindirim rahatlatıcı 'soda'yı, kilo verdirici 'yoğurdu' ve asidik özellik içeren 'limon'u beraber tükettiğinizde çok hızlı bir şekilde göbek eriteceğinizi biliyor muydunuz? İşte sodalı yoğurt ve limon kürü ile zayıflama...

Zayıflama kürleri arasında oldukça popüler olan yoğurdu soda ve limonla beraber tükettiğinizde göbek etrafındaki yağlar kendiliğinden yok olup gidiyor. Metabolizmayı harekete geçiren bu kür sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

yoğurt ve limon kürü
yoğurt ve limon kürü

MALZEMELER:

3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
1 adet maden suyu
Yarım limon suyu

HAZIRLANIŞI:

Taze limon suyunu yoğurdun üstüne dökün. Daha sonra yavaş bir şekilde maden suyunu ekleyip ayran görünümünü oluşturun.UYGULANIŞI:

Sabah uyandıktan ve gece uyumadan 30 dakika önce tüketmeniz gereken kürü 2 hafta boyunca düzenli uygulamalısınız.

LİMON-SODA-YOĞURT ÜÇLÜSÜ ZAYIFLATIYOR MU?

Sindirim sistemini rahatlattığı için sık sık tercih edilen limon ve soda, metabolizmayı hızlandırmasının yanında bağışıklık sistemini de güçlendirir. Yan etkisinin bulunmadığı biliniyor ancak yinede doktora danışmakta fayda var.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'de en çok kullanılan kadın ve erkek isimleri Murat Bardakçı'dan Abdüllatif Şener'e İHA cevabı! "Mega bir deprem bekliyorum" demişti! Ülke 7.7 şiddetinde sallandı Marketler 2 kilo sınırı getirdi