Ana Sayfa
2019-05-15 05:17:03 ( 395 izlenme )
Reklamlar

Şişman Değilsiniz

Şişman Değilsiniz
Şişmiş göbeğinden kurtulmayla cebelleşen herkes bunu azaltmak için her türlü yolu aramaktadır. İşte şişlik nasıl biter ve düz göbeğe nasıl kavuşabilirsiniz: unu başarma*nın en kolay yolu ise “Sassy Suyu”ndan geçiyor. Bu tarif sıradan içme suyunu güçlü bir karın yağı y-akıc*ıya çeviriyor! Ayrıca tüm sağlığınızı da geliştirip güçlendiriyor. Sassy suyu sindirimi geliştirir, dengenizi güçlendirir ve neredeyse 0 kaloridir.

Cynthia Sass tarafından oluşturulmuş “Düz göbek diyeti” diye ayrıca bir diyet de var ve kilo kaybı için su tüketimine dayanıyor. Günde 8 bardak içseniz bile su tumasını ve de elektrolit dengesini yine de düşünmek zorundasınız. İşte tam tarif:İçindekiler: 2 litre su – 1 çay kaşığı rendelenmiş zencefil (taze) – 1 orta boy limon,*yuvarlak ve ince olarak doğranmış – 1 orta boy salatalık, soyulmuş ve ince yuvarlaklar olarak doğranmış – 12 küçük nane yaprağı Hazırlık:

*Bütün malzemeleri geniş bir sürahide karıştırın ve bir gece buzdolabında dinlenmeye bırakın. Gün boyunca 4-5 bardak için. Solüsyonu sabahları kahvaltıdan önce içmeye başlayarak daha iyi ve hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. İlk ik saatten onra bir miktardan (şişlik) kurtulduğunuzu hissedeceksiniz. Diyetisyenler bu suyun düzenli olarak tüketilmesiyle, biraz fiziksel aktiviteyle, bel yağlarınızı eritebileceğini ve şiş göbeğinizin hafiflemesine yardımcı olacağını söylüyorlar.Kaynak: :http://filoji.com Kaynak:http://tenmuchasaludblog.com

*Hami̇*le kadınlara ve de emzi̇ren annelere ya da mi̇de p-roblemleri̇ olanlara ya da li̇stedeki̇ malzemelerden herhangi̇ bi̇ri̇ne alerji̇si̇ olanlara k-esi̇nli̇kle öneri̇lmez!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HASTANE ODASI MİLYONLARCA EMEKLİ BUNU BEKLİYOR! İKİNCİ KEZ Rusya'dan Venezuela'ya uyarı: Hazırlık yapıyorlar! Z-ina Yaptığını Söyleyen Kadına Öyle Bir Cevap Verdiki