Ana Sayfa
2019-05-14 08:06:55 ( 100 izlenme )
Reklamlar

Rus lider Putin'den flaş Trump açıklaması

Rus lider Putin'den flaş Trump açıklaması

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Trump ile birkaç gün önce telefonda görüştüğümde, Rusya ve ABD arasındaki ilişkilerin normale dönmesini istediği izlenimini aldım" dedi.Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABDDışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile yaptığı görüşmede, "ABD Başkanı Trump ile birkaç gün önce telefonda görüştüğümde, Rusya ve ABD arasındaki ilişkilerin normale dönmesini istediği izlenimini aldım" dedi.

Yerel medya, Rus lider Putin'in, Lavrov ve Pompeo ile yaptığı ortak görüşmede, "Bildiğiniz gibi birkaç gün önce ABD Başkanı ile telefonda görüştüm. ABD Başkanı'nın, Rusya ve ABD arasındaki ilişkilerin normalleşmesi ve sorunların ortak şekilde çözülmesini istediği izlenimini aldım. Normalleşmeyi biz de istiyoruz" dediğini duyurdu.

"Seçimlere Moskova'dan müdahale istemiyoruz"

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun görüşmede, Washington'un, 2020'de ABD'de yapılacak seçimlere herhangi bir Moskova müdahalesi istemediğini söylediği belirtilirken; Putin'in ise ABD'de yapılan seçimlere Rusya'dan herhangi bir şekilde müdahale edilmediğini söylediği vurgulandı.

Yeni Akit Gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÇOK SİNİRLENDİ Kalp Krizi Geliyorum Diyor Aman D-ikkat Edelim Erol Olçok'un eşinden çok sert tepki: Şehitleri kaça sattınız? Mardin’de Yer Altında Tespit Edildi! Skandal Görüntüler!