Ana Sayfa
28 Şubat 2019 ( 336 izlenme )
Reklamlar

Portakal Suyuyla Karıştırdığınız Bu M-adde, Vücudunuzda Biriken Nikotini Atar

Portakal Suyuyla Karıştırdığınız Bu M-adde, Vücudunuzda Biriken Nikotini Atar

Sigara içen insanların akciğerleri fazlasıyla n-ikotine bulanmış vaziyettedir. -Ciğerlerinizdeki n-ikotini bu y-öntem sayesinde y-ok edebilirsiniz. Portakal suyu ile s-igarının o-lumsuz e-tkilerinden kurtulabilirsiniz! Nikotinin vücuttan atılması için 48 ila 72 saat arası bir süre gerekir. Şarap üretimi sırasında elde edilen bir yan ürün olan krem tartar nikotini vücuttan etkili bir şekilde atar. Krem tartarın başka kullanım şekilleri de vardır ve bunları da sizinle paylaşacağız .Teknik olarak potasyum hidrojen tartarat olarak bilinen bu m-adde, şarap fıçılarının dibinde biriken tortudur yani a-lkol içermez.

Tansiyonu düşürür. Düşük potasyum seviyeleri yüksek tansiyon r-iskini arttırır. -100 gr krem tartarda 16,500 mg potasyum bulunur. Eğer potasyum eksikliği ş-ikayetiniz varsa, d-oktorunuza d-anıştıktan sonra bir bardak suya 1 çay kaşığı krem tartar ekleyip her gece yatmadan önce içebilirsiniz. Artrit a-ğrılarını azaltır. Magnezyum, iltihaplanmalara karşı e-tkili bir rol oynar ve 100 gr krem tartarda 2 mg magnezyum bulunur. Artrit ş-ikayetiniz varsa, 2 yemek kaşığı krem tartarı 3 yemek kaşığı Epsom tuzu ile karıştırıp banyo tozu hazırlayabilirsiniz. Günde iki kere en az yarım saat süreyle, küveti doldurup suya bu karışımdan ekleyip içinde oturmalısınız. Eğer a-ğrı belli bir bölgedeyse, örneğin el veya ayak, malzemelerin ölçüsünü yarı yarıya azaltıp, bir leğene veya kaba su doldurup karışımı ekleyip elinizi veya ayağınızı bu suda bekleterek de kullanabilirsiniz.

Sigarayı bırakmaya yardımcı olur. Krem tartar s-igaranın tadını bozar. -Nikotin yüzünden düşen C vitamini seviyesini yükseltmek ve n-ikotini en h-ızlı şekilde vücuttan atmak için portakal suyuyla karıştırıp içmek en iyisidir. Eğer s-igarayı bırakmak istiyorsanız, orta büyüklükte bir bardakta portakal suyu ile yarım çay kaşığı krem tartarı karıştırın ve 1 ay boyunca her gece için. Akneleri yok eder. Krem tartarın asidik özellikleri cildi temizler ve aknelerle savaşır. 1 çay kaşığı krem tartarı 240 ml suya veya portakal suyuna ekleyin, vücudu temizlemek ve aknelere neden olan b-akterilerden kurtulmak için her gün için. İdrar yolu enfeksiyonuna iyi gelir. Krem tartar idrarın pH seviyesini değiştirdiği için idrar yolu e-nfeksiyonlarını da tedavi eder. 1,5 çay kaşığı krem tartarı sıcak suya ekleyin, bir kaç damla limon suyu sıkın ve günde birkaç kere bu karışımı için.

Sağlıklı mutlu günler dileriz.

1 Kez Paylaş Herkes Faydalansın

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YSK açıkladı: İstanbul'da seçimler yenileniyor! KAYBETTİKLERİ TOPRAKLARI GERİ İSTİYORLAR Mutluluktan uçuyordum ki Türkiye'den bir petrol ve doğalgaz hamlesi daha!