Ana Sayfa
2019-06-14 05:50:15 ( 504 izlenme )
Reklamlar

CHP bunu beklemiyordu... Büyük hüsran!


İstanbul’da gerçekleştirilen seçimlerde hukuksuzlukların tespit edilmesiyle tekrarlanacak olan seçimler için algı oluşturmaya çalışan CHP, Avrupa’dan hüsranla döndü. Bağış kampanyası başlatan CHP Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarından beklediği ilgiyi göremedi.


FETÖ ve PKK’nın da seferber olduğu kampanyada Almanya'da CHP NRW Birliği, "Ekrem İmamoğlu Gönüllüleri" başlığı ile para topladı.

 

CHP, Avrupa ülkelerinde İmamoğlu'na bağış için birçok organizasyon gerçekleştirdi. CHP'nin yurt dışındaki örgütlenmesi aracılığıyla özellikle Avrupa'da PKK sempatizanı ve FETÖ elemanları İmamoğlu'na para toplamak için etkinlikler düzenledi.

Sadece 39 bin avro

 

Almanya'da CHP NRW Birliği’nin “İmamoğlu Gönüllüleri Bielefeld’de buluşuyor” programına 10 Haziran’da CHP’nin eski milletvekili Aytuğ Atıcı da katıldı. Programda CHP NRW Birliği’nin başlattığı destek kampanyasında vatandaşlardan toplanan 8 bin 890 avro bağış da teslim edildi.

Daha önce yapılan kampanyalarda CHP üyeleri ve ortaklaşa çalıştıkları STK’lar, CHP hesabına yaklaşık 30 bin avro katkıda bulundu. Etkinlikler sonucunda hesapta ancak yaklaşık 39 bin avro toplanabildi.

Yenişafak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bodrum katında bulundu, 30 bin liraya satıldı! Türk vatandaşlığına yoğun talep! Telefon yağıyor Bazı alçaklar, hainler bunları çarpıtmaya çalışıyorlar. 3'lü zirvede rest