Ana Sayfa
2018-06-04 03:01:56 ( 924 izlenme )
Reklamlar

PERİNÇEK'TEN GÜNDEMİ SARSACAK BOMBA GİBİ SÖZLER

PERİNÇEK'TEN GÜNDEMİ SARSACAK BOMBA GİBİ SÖZLER


O PARTİNİN LİDERİ SKANDAL GERÇEĞİ İTİRAF ETTİ!

 ABD’DEN TALİMAT GELİNCE..

Cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylığını açıklayan Doğu Perinçek, ABD ve FETÖ’den CHP’ye gelen talimat ile 4’lü ittifakta yer alamadıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanlığı Seçimleri hakkında açıklamalarda bulunan Doğu Perinçek, ABD’nin, CHP’ye kendi partilerini ittifak dışında bırakılması yönünde baskı yaptığını söyledi.

“ABD, CHP VE İYİ PARTİ’YE BASKI YAPTI”

Seçimlerden dolayı ABD’de büyük bir telaşın olduğunu dile getiren Perinçek,”CHP ve İyi Parti’ye Vatan Partisi sizinle olmayacak’ diye baskı yapıldı ve bu partiler bu baskılara teslim oldular.” ifadelerini kullandı.


 
“İKİNCİ TURDA HDP İLE İTTİFAK VAR”

Amerika’daki kurum ve kişilerin kendi partisine saldırı düzenlediğini belirten Perinçek, “Görüşlerinde ikinci turda HDP ile ittifak var.

Türkiye, ABD’nin tebeşirle çizdiği sınırlar içinde kalan siyasette faaliyet gösteren partilerle çözüme kavuşamaz. Ekonomisi de düze çıkmaz.

CHP’de parti başkanının başkan olarak tanımlanmamasını eleştiriyoruz. Her partinin başkanı hükümetin başkanı olmalı.” şeklinde konuştu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Allah İsterse Türkiye Akdeniz'de teyakkuza geçti VE SAVAŞ BAŞLADI TÜRKİYE KARTINI DEVREYE SOKTULAR Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert sözler