Ana Sayfa
2018-10-31 11:38:36 ( 1901 izlenme )
Reklamlar

Ölen Kadını Morga Kaldırdılar, Cenazeyi Almaya Gelip Kapağı Açtıklarında Şok Geçirdiler

Eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. 33 Yaşında hayatını kaybeden hamile kadının cenazesini morga kaldırdılar. Cenazelerini almaya giden aile tabutun kapağını açtığında yaşanan olay dünyada eşi benzeri olmayan bir olay. Allah'ın hikmetinden kaçılmazmış derlerdi gerçekten bu olay böyle bir şey. 

Kapağı açtıklarında inanılmaz bir şey gördüler…Dünyada benzeri görülmemiş olay…

Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki Mthayisi köyünde yaşayan 33 yaşındaki Nomasonto Nomasonto Mdoyi isimli hamile
kadın, nefes almakta zorluk şikayeti ile hastaneye
kaldırıldıktan kısa bir süre sonra hayatını kaybetti.Kadının cenazesi, cenaze törenini düzenleyecek olan şirkete teslim edildi.Ölen kadın morgda doğum yaptı.Şirket çalışanları cenaze töreni için çalışmalara başladıkları sırada tabutu açtıklarında kadının bacakları arasında bir bebeğin cansız bedenini buldular. Doktorlar, kas gevşemesi ya da kadının vücudunda biriken bakterilerin bebeğin anne karnından çıkmasına sebep olduğunu söyledi.

Birlikte gömdüler
Yirmi yıldan fazladır bu sektörde çalıştığını söyleyen şirket müdürü böyle bir şeye ilk defa rastladığını, kadını tabuta koymak için morgdan çıkardıklarında annenin bacakları arasında doğmamış bebeği gördüklerini ve çok şaşırdıklarını, bu yüzden bebeğin cinsiyetine bile bakmayı düşünemediklerini, anne ve bebeği beraber gömdüklerini söyledi.

Kaynak: Yeni Şafak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakın Ismaıl küçükkaya kimi başarılı bulmuş Çocuğuna Pantolon Alamadığı İçin İntahar Etti Demişlerdi Herşey Ortaya Çıktı! BÜYÜK OPERASYON ATAK VE KİRPİLER GÖNDERİLDİ Gusül Abdesti Alırken Yapılan O Büyük Hata!