Ana Sayfa
2018-10-31 11:38:36 ( 1944 izlenme )
Reklamlar

Ölen Kadını Morga Kaldırdılar, Cenazeyi Almaya Gelip Kapağı Açtıklarında Şok Geçirdiler

Eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. 33 Yaşında hayatını kaybeden hamile kadının cenazesini morga kaldırdılar. Cenazelerini almaya giden aile tabutun kapağını açtığında yaşanan olay dünyada eşi benzeri olmayan bir olay. Allah'ın hikmetinden kaçılmazmış derlerdi gerçekten bu olay böyle bir şey. 

Kapağı açtıklarında inanılmaz bir şey gördüler…Dünyada benzeri görülmemiş olay…

Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki Mthayisi köyünde yaşayan 33 yaşındaki Nomasonto Nomasonto Mdoyi isimli hamile
kadın, nefes almakta zorluk şikayeti ile hastaneye
kaldırıldıktan kısa bir süre sonra hayatını kaybetti.Kadının cenazesi, cenaze törenini düzenleyecek olan şirkete teslim edildi.Ölen kadın morgda doğum yaptı.Şirket çalışanları cenaze töreni için çalışmalara başladıkları sırada tabutu açtıklarında kadının bacakları arasında bir bebeğin cansız bedenini buldular. Doktorlar, kas gevşemesi ya da kadının vücudunda biriken bakterilerin bebeğin anne karnından çıkmasına sebep olduğunu söyledi.

Birlikte gömdüler
Yirmi yıldan fazladır bu sektörde çalıştığını söyleyen şirket müdürü böyle bir şeye ilk defa rastladığını, kadını tabuta koymak için morgdan çıkardıklarında annenin bacakları arasında doğmamış bebeği gördüklerini ve çok şaşırdıklarını, bu yüzden bebeğin cinsiyetine bile bakmayı düşünemediklerini, anne ve bebeği beraber gömdüklerini söyledi.

Kaynak: Yeni Şafak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

hiç merak ettiniz mi? Milletvekillerinden ayakkabılı kavga Karaciğerinizin Toksinlerle Dolu Olduğunu Gösteren 6 Belirti Bakan Soylu'dan çarpıcı S-400 yorumu!